Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
25. novembris, 2013
Drukāt

Iznākusi Elīnas Garančas labāko ierakstu izlase

Foto - LetaFoto - Leta

Iznācis Elīnas Garančas ieraksts “Elīna – The Best of Elīna Garanča”, kurā dziedātāja pašrocīgi atlasījusi labākos ierakstus no saviem albumiem, kas līdz šim iznākuši apgādā “Deutsche Grammophon”, aģentūru LETA informēja “Mikrofona ierakstu” pārstāvis.

Māksliniece pati norādījusi, ka šis disks atklāj viņas stiprās puses pēdējo gadu ieskaņojumos un sniedz rezumējumu par padarīto. Garanča pastāstīja, ka šis ieraksts ir noslēgums šim karjeras posmam. Dziedātāja uzsvēra, ka pienācis laiks jaunām vēsmām viņas mūzikas ierakstos.

Lai gan jaunais izdevums paredzēts visas Eiropas un pasaules tirgum, tā nosaukuma “Elīna” lietota latviskā garumzīme, kas apliecina Garančas latvisko stāju, kuru viņa vēl joprojām saglabā savas starptautiskās karjeras laikā.

Jaunajā izlasē skan Bizē, Delība, Sen-Sansa, Bellīni, Doniceti, Mocarta u.c. komponistu skaņdarbi, tostarp arī Garančas dueti ar kolēģiem Annu Ņetrebko un Roberto Alanju.

Pievienot komentāru

Aktiera acis pasaka vairāk nekā vārdi. Baibai Indriksonei – 85 (1)Lai gan populārajai teātra un kino aktrisei Baibai Indriksonei 22. februārī jau paliks 85 gadi, viņa joprojām trijos teātros spēlē izrādēs un jūtas labi.
Draugiem Facebook Twitter Google+