Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
25. novembris, 2013
Drukāt

Iznākusi Elīnas Garančas labāko ierakstu izlase

Foto - LetaFoto - Leta

Iznācis Elīnas Garančas ieraksts “Elīna – The Best of Elīna Garanča”, kurā dziedātāja pašrocīgi atlasījusi labākos ierakstus no saviem albumiem, kas līdz šim iznākuši apgādā “Deutsche Grammophon”, aģentūru LETA informēja “Mikrofona ierakstu” pārstāvis.

Māksliniece pati norādījusi, ka šis disks atklāj viņas stiprās puses pēdējo gadu ieskaņojumos un sniedz rezumējumu par padarīto. Garanča pastāstīja, ka šis ieraksts ir noslēgums šim karjeras posmam. Dziedātāja uzsvēra, ka pienācis laiks jaunām vēsmām viņas mūzikas ierakstos.

Lai gan jaunais izdevums paredzēts visas Eiropas un pasaules tirgum, tā nosaukuma “Elīna” lietota latviskā garumzīme, kas apliecina Garančas latvisko stāju, kuru viņa vēl joprojām saglabā savas starptautiskās karjeras laikā.

Jaunajā izlasē skan Bizē, Delība, Sen-Sansa, Bellīni, Doniceti, Mocarta u.c. komponistu skaņdarbi, tostarp arī Garančas dueti ar kolēģiem Annu Ņetrebko un Roberto Alanju.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+