Mobilā versija
+2.1°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
18. novembris, 2014
Drukāt

Izpētīts, kāpēc sievietēm tik ļoti patīk seriāli

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pētnieki apgalvo, ka seriāli sievietēm ir ļoti viegli pieejams nepieciešamo pārdzīvojumu un emociju avots.

Tajā gadījumā, ja pašas dzīve skopi piespēlē notikumus un priecīgus iespaidus, seriāli spēj visnotaļ sekmīgi aizstāt spilgtu pārdzīvojumu trūkumu realitātē. Turklāt televīzijas seriālu veidotāji, lai pievilinātu iespējami lielāku pastāvīgo skatītāju auditoriju, bieži izmanto speciālus paņēmienus, kas kalpo kā savdabīgi gaumes pastiprinātāji. Pateicoties šiem mānekļiem, skatītājas mēdz izjust gluži vai fizisku tieksmi skatīties konkrēto seriālu. Katrā ziņā kino viss ir spilgtāk nekā dzīvē – tur ir gan skaidri izteikti nelieši, gan vīrišķīgi varoņi. Turklāt seriālos pārsvarā atainota grezna, bezrūpīga dzīve, par kādu gluži ģenētiski jau kopš mazotnes sapņo ikviena sieviete.

Tiesa, arī vīrieši bieži vien kļūst atkarīgi no tālrādes, tikai viņi izvēlas savai ģenētikai piemērotus žanrus. Ar konkrētu pārraižu noskatīšanos veidojas savdabīga vispārējā ilūzija par līdzdarbošanos kādos svarīgos notikumos, kas maskē paša inertumu un pasivitāti…

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+