Mobilā versija
Brīdinājums +20.4°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
18. novembris, 2014
Drukāt

Izpētīts, kāpēc sievietēm tik ļoti patīk seriāli

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pētnieki apgalvo, ka seriāli sievietēm ir ļoti viegli pieejams nepieciešamo pārdzīvojumu un emociju avots.

Tajā gadījumā, ja pašas dzīve skopi piespēlē notikumus un priecīgus iespaidus, seriāli spēj visnotaļ sekmīgi aizstāt spilgtu pārdzīvojumu trūkumu realitātē. Turklāt televīzijas seriālu veidotāji, lai pievilinātu iespējami lielāku pastāvīgo skatītāju auditoriju, bieži izmanto speciālus paņēmienus, kas kalpo kā savdabīgi gaumes pastiprinātāji. Pateicoties šiem mānekļiem, skatītājas mēdz izjust gluži vai fizisku tieksmi skatīties konkrēto seriālu. Katrā ziņā kino viss ir spilgtāk nekā dzīvē – tur ir gan skaidri izteikti nelieši, gan vīrišķīgi varoņi. Turklāt seriālos pārsvarā atainota grezna, bezrūpīga dzīve, par kādu gluži ģenētiski jau kopš mazotnes sapņo ikviena sieviete.

Tiesa, arī vīrieši bieži vien kļūst atkarīgi no tālrādes, tikai viņi izvēlas savai ģenētikai piemērotus žanrus. Ar konkrētu pārraižu noskatīšanos veidojas savdabīga vispārējā ilūzija par līdzdarbošanos kādos svarīgos notikumos, kas maskē paša inertumu un pasivitāti…

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta!Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+