Mobilā versija
Brīdinājums +5.0°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
18. novembris, 2014
Drukāt

Izpētīts, kāpēc sievietēm tik ļoti patīk seriāli

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pētnieki apgalvo, ka seriāli sievietēm ir ļoti viegli pieejams nepieciešamo pārdzīvojumu un emociju avots.

Tajā gadījumā, ja pašas dzīve skopi piespēlē notikumus un priecīgus iespaidus, seriāli spēj visnotaļ sekmīgi aizstāt spilgtu pārdzīvojumu trūkumu realitātē. Turklāt televīzijas seriālu veidotāji, lai pievilinātu iespējami lielāku pastāvīgo skatītāju auditoriju, bieži izmanto speciālus paņēmienus, kas kalpo kā savdabīgi gaumes pastiprinātāji. Pateicoties šiem mānekļiem, skatītājas mēdz izjust gluži vai fizisku tieksmi skatīties konkrēto seriālu. Katrā ziņā kino viss ir spilgtāk nekā dzīvē – tur ir gan skaidri izteikti nelieši, gan vīrišķīgi varoņi. Turklāt seriālos pārsvarā atainota grezna, bezrūpīga dzīve, par kādu gluži ģenētiski jau kopš mazotnes sapņo ikviena sieviete.

Tiesa, arī vīrieši bieži vien kļūst atkarīgi no tālrādes, tikai viņi izvēlas savai ģenētikai piemērotus žanrus. Ar konkrētu pārraižu noskatīšanos veidojas savdabīga vispārējā ilūzija par līdzdarbošanos kādos svarīgos notikumos, kas maskē paša inertumu un pasivitāti…

Pievienot komentāru

Elegance 2017. Desmit piemēri izsmalcināta tēla radīšanaiElegance ir ļoti daudzslāņains jēdziens, kas ietver gan apģērba piegriezumu, gan izturēšanās veidu.
Paradīzes lauska. Ritas Našenieces mazie atklājumi Korfu salā (1)Britu kapsēta Korfu salā ir vieta, kurā dvēsele izlīdzinās ar pasauli. Ja esi Korfu un tieši Kerkiras pilsētā, mēģini atrast šo vietu. Tas nav grūti. Tikai nedodies turp barā un troksnī. Nekādu tūristu autobusu, lūdzu!
Draugiem Facebook Twitter Google+