Kokteilis

Izplatīti mīti par celulītu, kam vēl aizvien tic daudzas sievietes0

Publicitātes foto

Gandrīz katra sieviete savā dzīvē ir sastapusies ar celulītu. “Apelsīna miziņas” problēma gadiem ilgi ir tikusi apspriesta, iztirzāta, kā rezultātā “apaugusi” ar ne mazums mītiem.

Lūk, kam joprojām tic daudzas sievietes, runājot par “apelsīna miziņu”:

Mīts Nr.1: celulīts ir tikai sievietēm ar lieko svaru
Celulīts ir gandrīz visām sievietēm. Gluži vienkārši vienām tas ir redzams vairāk, citām – mazāk. Bet nenoliedzams ir fakts, ka arī ļoti slaidas meitenes, kurām nav ne grama liekā svara, sastopas ar “apelsīna miziņas” problēmu.

Mīts Nr.2: celulīts – tie ir tauki
Nav taisnība. Protams, ja cilvēks uzņem lieko svaru, celulīts kļūst vairāk pamanāms. Taču tie nav tauki, bet gan olbaltumvielu un tauku sabiezējums. Un redzama šī problēma kļūst dēļ traucētas mikrocirkulācijas organismā.

Mīts Nr.3: celulīts izzūd kopā ar liekajiem kilogramiem
Zaudējot liekos kilogramus, celulīts patiešām kļūst mazāk redzams, taču nepazūd pavisam. Lai no tā tiktu vaļā, ir jālieto ļoti pareizs, sabalansēts uzturs, jādzer daudz ūdens, regulāri jānodarbojas ar sportu, pilnvērtīgi jāatpūšas un tādiem kaitīgiem ieradumiem kā alkohola lietošana, smēķēšana, saldumu ēšana – jāsaka stingrs “nē”.

Mīts Nr.4: anticelulīta krēms ir lielisks problēmas risinājums
Patiesībā tā ir ilūzija, ka kāds kosmētiskais “brīnumlīdzeklis” var tikt galā ar “apelsīna miziņu”. Pirms izlemjat iegādāties kārtējo dārgo anti-celulīta krēmu par dārgu naudu, apdomājiet šo ieceri vismaz divreiz.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv