Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
27. maijs, 2015
Drukāt

Izraēlas gaisa spēki bombardē Gazas joslu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Izraēliešu kara aviācija bombardējusi vairākus mērķus Gazas joslā, reaģējot uz palestīniešu kaujinieku sarīkoto Izraēlas teritorijas apšaudi ar raķetēm.

Aculiecinieki ziņo, ka islāmistu grupējuma “Hamas” pārvaldītās Gazas joslas dienvidos un vidienē bijušas dzirdamas vairākas eksplozijas. “Hamas” izveidotās valdības Iekšlietu ministrija apstiprinājusi, ka Izraēlas aviācija devusi četrus gaisa triecienus kaujinieku apmācības objektiem Rafahā un Hānjūnisā. Savukārt Izraēlas armijas pārstāvis tviterī paziņojis, ka bombardēti ar teroristiem saistīti mērķi Gazas joslas dienvidos. Viņš piebildis, ka par visiem uzbrukumiem, kas veikti no Gazas joslas, atbildīgs ir “Hamas”. Ziņas par cietušajiem Gazas joslā pagaidām nav saņemtas.

Šis ir pirmais masīvais gaisa uzlidojums Gazas joslai kopš pagājušā gada vasarā veiktās izraēliešu militārās operācijas, kas ilga 50 dienas un prasīja 2145 palestīniešu dzīvības. Uzlidojumi bija reakcija uz palestīniešu kaujinieku iepriekš sarīkoto raķešu apšaudi. Saskaņā ar izraēliešu mediju ziņām naktī uz trešdien kaujinieki no Gazas joslas uz Izraēlas teritoriju raidījuši četras raķetes. Tikmēr gan “Hamas”, gan grupējums “Islāma džihāds” nolieguši, ka to kaujinieki būtu naktī uz trešdienu izšāvuši kādu raķeti.

Pievienot komentāru

Britu eksministrs: Krievija iejaukusies Lielbritānijas vēlēšanās (2)Tam, ka Krievija tiešā veidā iejaukusies Lielbritānijas vēlēšanās, ir skaidras liecības, Lielbritānijas parlamentā paziņojis bijušais Eiropas lietu valsts ministrs Kriss Braients. Nule
Draugiem Facebook Twitter Google+