Mobilā versija
+0.2°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Izstrādāta vakcīna pret smēķēšanu (7)

Foto: fotolia.comFoto: fotolia.com

Krievu pētnieki paziņojuši, ka izstrādājuši vakcīnu, kas spēs pilnībā likvidēt atkarību no nikotīna. Patlaban izgudrojums iziet efektivitātes un klīniskā nozīmīguma pārbaudes, bet drošības pārbaudes jau apliecinājušas, ka vakcīna nenodara blakus kaitējumu organismam, vēsta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Jaunais preparāts sekmē specifisku antiķermenīšu izstrādāšanu, kas neļauj nikotīnam nokļūt galvas smadzeņu šūnās. Tā rezultātā smēķētājs no smēķēšanas negūst pierasto efektu. Un viss.

Tiesa, ir virkne pētnieku, kuri uzskata, ka atkarība no nikotīna – tāpat tā it kā postošā iedarbība uz organismu – ir mīts un absolūti neatbilst patiesībai. Patiesībā atkarība veidojoties no allaž acu priekšā mirgojošās uguntiņas un izpūsto dūmu mākoņa. Patiešām, smēķētāji, – pamēģiniet izsmēķēt vienu cigareti aizvērtām acīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. lai cik maksātu piesakos uz vakcīnu,jo pati no tā atbrīvoties nevaru.

  2. gribas spēku –vajag,,, un nevajadzēš ne plāksteri –ne vakcīnu,,, (no pieredzes)

  3. Teica jau, ka plaaksteri paliidz, tomeer ne visiem, kaada garantija, ka vakciina nav izmesta nauda,gan jau nav leeta…

  4. ka var pasutit so vakcinu

  5. Mm butu labi ka tada vakcina butu 😀

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+