Mobilā versija
Brīdinājums +3.7°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
27. augusts, 2014
Drukāt

Jānodrošina gāzes piegādes


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropai vajadzētu nodrošināt gāzes piegādes Ukrainai gadījumā, ja Krievija pārtrauks gāzes piegādes, paziņojis Eiropas Savienības enerģētikas komisārs Ginters Otingers.

“Ārkārtas situācijas gadījumā jānodrošina iespēja novirzīt gāzi no ES valstīm uz Ukrainu,” norāda Otingers. “Uzglabāšanas tvertnes šobrīd ir pustukšas, taču līdz ziemai tām jābūt pilnām.” Otingers gan paudis pārliecību, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins krīzē “neizmantos enerģijas piegādes kā ieroci”. Viņš arī pavēstīja, ka Eiropas Komisija gatavo ziņojumu oktobrī paredzētajai ES apspriedei, kurā paredzēts analizēt sekas, ko radītu pilnīga Krievijas gāzes piegāžu pārtraukšana. “Šobrīd ir sešas ES dalībvalstis, kuras ir 100% atkarīgas no Krievijas gāzes piegādēm, četrām no tām saņemot gāzi tieši no Krievijas bez tranzīta cauri Ukrainai,” teica komisārs.

Pievienot komentāru

Uzlec Makrona zvaigzne (4)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācībasBaltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+