×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
26. aprīlis, 2015
Drukāt

Jonass pie starta barjeras izbrauks kā ceturtais

mxgp.commxgp.com

Pasaules čempionātā motokrosā MX2 klasē piektajā posmā Valkensvārdā (Nīderlande) Pauls Jonass svētdien pie starta barjeras stāsies kā ceturtais.

Sestdienas kvalifikācijas braucieni iezīmēja spēka samērus Valkensvārdas smilšainajā trasē. Par “KTM Red Bull” komandas līdera Džefrija Herlinga pārāķumu šāda seguma trasēs nešaubās neviens – kvalifikācijas braucienā viņš uzvarēja ar 24 sekunžu pārsvaru. Otrs KTM rūpnīcas komandas braucējs Pauls Jonass brīvajā treniņā uzrādīja trešo labāko apļa laiku, laika treniņā – piekto, kvalifikācijas braucienu pabeidza kā ceturtais aiz Herlinga, Aleksandra Tonkova no Krievijas un pasaules čempiona francūža Hordi Tiksjē. Nopietns pieteikums, ka svētdienas finālbraucienos Jonass cīnīsies ne tikai par sešnieku, arī par vietām uz goda pjedestāla.

Roberts Justs kvalifikācijas braucienā izcīnīja 14. vietu.

Eiropas čempionāta otrajā posmā 250 kub.cm klasē turpat Valkensvārdā “Diga Racing” komandā startējošais Tomass Šileika savā kvalifikācijas grupā uzrādīja desmito apļa laiku un iekļuva starp 40 no 90 atbraukušajiem sportistiem, kas piedalās finālbraucienos.Pirmais no tiem tika aizvadīts sestdienas pēcpusdienā, tajā Šileika izcīnīja 19. vietu un pirmo divus punktus šīs sezonas kopvērtējumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+