×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

Jūlijs Krūmiņš Jūrmalā pabeidz lielāko būvniecības objektu pēdējos 20 gados

Foto: LETAFoto: LETA

Jūrmalā šī gada 15.maijā nodots ekspluatācijā un 21.maijā viesiem durvis vērs “Turaidas kvartāls” jeb 121 apartaments, kuri izvietoti deviņos ēku korpusos. Tas ir lielākais no jauna uzbūvētais objekts Jūrmalā un arī ambiciozākais projekts, ko līdz šim īstenojusi uzņēmēja Jūlija Krūmiņa ģimene, informēja SIA “MC Turaida Property” juriste Anita Āboliņa.

Kopējās “Turaidas kvartāla” būvdarbu izmaksas ir teju 20 miljoni eiro, informēja Āboliņa.

Jūrmalas pilsētas mērs Gatis Truksnis (ZZS) norādījis, ka šis dzīvojamais komplekss ir lielākais objekts Jūrmalā, kas pēdējo 20 gadu laikā uzbūvēts no jauna, nevis restaurēts, izmantojot iepriekš esošo būvju konstrukcijas.

Āboliņa informēja, ka kompleksa pazemes autostāvvieta lepojas ar rekordu – tā ir šobrīd lielākā Latvijā, un tās platība nedaudz pārsniedz 6000 kvadrātmetru. Viesu drošībai un komfortam ēkas ir aprīkotas ar vairāku līmeņu drošības sistēmu, klusiem liftiem, labiekārtotu pagalmu un savu iekšēju bērnu rotaļu laukumu.

Īrei piedāvāto apartamentu platība svārstās no 60 līdz 140 kvadrātmetriem. Atbilstoši viesu vēlmēm telpas dzīvošanai tiek piedāvātas dažādās gatavības pakāpēs – no pelēkās apdares līdz telpām, kas ir pilnībā mēbelētas un aprīkotas ar sadzīves tehniku, traukiem, gultas veļu un citiem ikdienas priekšmetiem.

Savulaik uzņēmējs Krūmiņš Baltezera krastā plašā, labiekārtotā teritorijā uzbūvēja 12 vienģimenes mājas ar kopēju nosaukumu “Senču sils”.

Vēlāk no nojaukšanas izglābta pašreizējā viesnīca “Man-Tess” Rīgā, Teātra ielā. Ēka restaurēta un joprojām tiek atzīta par vienu no skaistākajiem Vecrīgas namiem.

Šiem projektiem sekoja “Vernisāža” Rīgā, Tērbatas un Merķeļa ielas stūrī. Restaurējot ēku un labiekārtojot pieguļošo parku, Krūmiņš saņēma daudz pārmetumu par to, ka nolēma nožogot Vērmaņdārzu. Tikai krietni vēlāk tika atzīts, ka lēmums ir bijis pareizs, norādīja Āboliņa.4

Pirms diviem gadiem uzņēmējs Jūrmalā, Dzintaros, uzbūvēja viesnīcu un nosauca to savai mātei par godu – “Villa Alvīne”. Viesnīca kļuva populāra Jūrmalas viesu – komforta un laba servisa cienītāju – vidū, un šobrīd vasaras sezonā tai vairs nav nevienas brīvas istabas, jo visas rezervētas. Āboliņa skaidro, ka tagad īrei tiek piedāvāts “Turaidas kvartāls”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+