Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kāds dzīvesdraugs visvairāk piemērots katras zodiaka zīmes pārstāvim0

Foto: Pexels.com

Atzīstam mēs to vai nē, viens no mūsu dzīves galvenajiem mērķiem ir atrast savu otro pusīti. Cilvēku, uz kuru var droši paļauties un ar kuru kopā esam gatavi iet līdz pasaules malai un mūža galam.

Varbūt šis zodiaka zīmju īpašību skaidrojums noderēs jums savas otrās pusītes meklējumos.

Auns

Aunam otrā pusīte ir ceļabiedrs visam mūžam. Auns sapņo un cenšas dzīvē panākt ļoti daudz. Tāpēc viņam nevajag dzīves draugu, kas vilks viņu uz leju un traucēs sasniegt mērķus. Auns meklē partneri, kas viņu motivēs virzīties uz priekšu un iekarot jaunas virsotnes.

Vērsis

Vērsim nepatīk, ja viņam pretojas un lasa morāli. Vērsis vēlas, lai viss notiktu pēc viņa prāta. Vērsis nepieļaus, ka kāds viņam liks sākt apšaubīt pašam savu rīcību. Tādēļ piemērotākā otrā pusīte Vērsim ir cilvēks, kas viņam akli sekos un apmierinās visas viņa vajadzības.

Dvīņi

Šīs zīmes pārstāvji nemēdz būt pārāk prasīgi. Dvīņi labi spēj pielāgoties un satiek ar ļoti dažādiem cilvēkiem. Kad lieta nonāk līdz dzīvesdrauga meklēšanai, Dvīņi izvēlēsies to, kurš viņam sagādā vismazāk rūpju. Dvīņiem vajadzīgs tāds dzīvesdraugs, kas ļauj viņiem saglabāt savu būtību un neuztraucas ne par ko.

Vēzis

Vairāk par visu Vēzis alkst būt mīlēts, un viņš ir gatavs uz daudz ko, lai šīs savas vēlmes piepildītu. Tāpēc Vēzim nav svarīgi, kā izskatās un cik nopelna viņa otrā pusīte. Galvenais, lai dzīvesdraugs viņu mīlētu kaismīgi un bezgalīgi.

Lauva

Lauvam nav viegli atzīt, ka pasaulē ir kāds cilvēks, ar kuru viņam ir lemts būt kopā. Ideāls dzīvesdraugs Lauvam ir tāds, kas cels viņa pašapziņu, jo Lauva vispār alkst citu cilvēku apbrīnas un atzinības. Tādu cilvēku arī meklē Lauva.

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušie ir perfekcionisti, tāpēc nav nemaz tik viegli būt kopā ar Jaunavu. Viņu prasības ir ļoti augstas un nav tik viegli izpildāmas. Jaunavai par dzīvesdraugu derēs tikai tāds cilvēks, kas spēs izturēt tās perfekcionismu.

Svari

Svari ir sabiedriskas būtnes, kam patīk atrasties starp skaistiem cilvēkiem, jo tas ceļ viņu pašvērtējumu. Svariem tīk pavadīt laiku ar ļaudīm, no kuriem tie smeļas pozitīvu enerģiju. Tas arī ir kritērijs, pēc kura Svari meklē savu otro pusīti visam mūžam.

Skorpions

Skorpioni mēdz būt izaicinoši un asi. Viņi nevairās pastāvēt par sevi un iesaistīties cīņā vajadzības gadījumā. Par Skorpiona ideālo dzīvesdraugu kļūs cilvēks, kas ir gatavs bez ierunām un pilnīgi atbalstīt Skorpionu.

Strēlnieks

Strēlnieka dzīvesdraugam jābūt apveltītam ar labu humora izjūtu, un viņš nepārprotami arī tādu meklē. Strēlnieks ir īpaši pakļauts stresam un pārdzīvojumiem, ja dzīvē viss neizdodas, kā plānots. Tieši tāpēc viņam blakus vajag izklaidētāju un stresa noņēmēju.

Mežāzis

Mežāzis kā ļoti stipra un principiāla personība vienmēr paliek uzticīgs savai morālajai pārliecībai un uzskatiem. Šīs zīmes pārstāvji tic taisnības uzvarai un nedomā, ka mērķis attaisno līdzekļus. Tādēļ arī par savu dzīvesdraugu Strēlnieks izvēlas cilvēku, ar kuru viņam sakrīt uzskati un vērtības.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Emocionālajam Ūdensvīram par dzīvesdraugu ir nepieciešams tieši intelektuālais līdzgaitnieks. Ūdensvīrs izceļas ar spožu prātu un izcilām spējām. Tieši tāpēc viņam blakus ir vajadzīgs cilvēks, kurš ir intelektuāli spējīgs, neatpaliek no viņa prāta ziņā un stimulē attīstībai.

Zivis

Zivis ir emocionālas, radošas un mīl mākslinieciski izpausties. Tāpēc labākais dzīvesdraugs Zivīm ir tāds, kas spēs iedvesmot skaistajam un neikdienišķajam.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv