×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
30. novembris, 2016
Drukāt

Kaimiņi sagādā nepatikšanas kādai kundzei: citrusaugļus notur par marihuānu un izsauc policiju (5)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Rīgā, Bolderājā, policija, pārbaudot vietējo iedzīvotāju informāciju par marihuānas audzētavu kādā dzīvoklī, patiesībā uzgājusi citrusaugļu un garšaugu siltumnīcu, informē Valsts policija (VP).

Pagājušā nedēļā Bolderājas iedzīvotāji policijai ziņoja, ka kādā dzīvoklī atrodoties siltumnīca. Iedzīvotāji siltumnīcu bija pamanījuši no ielas pa dzīvokļa logu un izteica aizdomas, ka, iespējams, tur tiek audzētas kādas aizliegtas vielas, piemēram, marihuāna.

Policija reaģēja, un minētajā adresē likumsargus sagaidīja jauna, smaidīga sieviete ar diviem bērniem. Ielūkojoties kādā no istabām, policisti pārliecinājās, ka tur tiešām atrodas siltumnīca, taču tajā tiek audzēti citrusaugļi.

Siltumnīcas īpašniece policistiem pastāstīja, ka ļoti aizrāvusies ar dažādu eksotisku dārzeņu un pārtikā lietojamu garšaugu audzēšanu savās mājās. Sieviete labprāt izrādīja siltumnīcā esošos mandarīnu kociņus, no kuriem daži jau bija nogatavojušies, grieķu salātus un citus augus. Tāpat sieviete stāstīja, ka mēģina izaudzēt arī arbūzus.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Mums bieži pagrabā ir grunstsūdens, ko pumpējam vai smeļam ar spaiņiem, ja ūdens mazāk. Nez ko un kā darītu mēs un kaimiņi, ja kāds līdzīgi izglītots un “uzticams” cilvēks zvanītu un brīdinātu par kandžas vai cita spēcinoša dzēriena brūvēšanu pagrabā. Jo – nav taču laika izprast vai iedziļināties – jāziņo!
    Paldies Dievam, mums šādu likstu nav, jo gruntsūdens neizvēlas namus, kur ieplūst, un namus, kam plūst secen.
    Policijai vajadzētu kaut kā reaģēt uz muļķību, kas sabiedribā iegūst arvien dziļākas un bīstamākas saknes. Pie tam šī muļķība iet roku rokā ar paviršību un tēriņiem – ja visu paveiks policija, es varu “tikai ziņot un satraukties”. Tas nekas, ka pauris tukšs un citronkoku no kaņepes neatšķiru. 🙂

  2. Varu iedomāties,kādi ir Bolderājā kaimiņi,ja lūr svešos logos.

  3. Buutu shie stukachi pashi labaak kaadu siipolu un salaatu audzeejushi. Idinji.

  4. Par daudz labi kaimini! Diemzel tas ir daudzos ieksa, ka tik kads kaut ko uzsak, kas varetu vinam ienest naudu, ta slinkiie skaugie saks rikotie – nosudzet. Tur nu neko nevar lidfzet , tadi esm. Vienigi .. var lidzet.

  5. Stukači jau ar prāta spējām neizceļas, tāpēc jau viņi ir stukači. 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+