×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
6. augusts, 2014
Drukāt

Kāpēc vīrieši precas? 5 seni, bet joprojām svarīgi iemesli (1)

Foto - Stock.XCHINGFoto - Stock.XCHING

Pietiekami liela daļa vīriešu apprecas īstas mīlestības vārdā. Bet – tikai daļa. Jau sen apritē ir teiciens – bija godīgi jāprecas, ar to domājot meitenes grūtniecību. Par līgavām savukārt tad teica tā – noķēra precinieku ar vēderu.

Kā mēdz teikt: mums visiem ir savas vājības. Taču itin nemaz nav tā, ka vīriešiem ir tikai šie divi apprecēšanās iemesli – mīlestība un negaidīta grūtniecība.

Vēl sastopami arī tā dēvētie karjeristi, kuri ar veiksmīgas laulības palīdzību cer bez liekām problēmām pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Turklāt mūsdienās ar katru mirkli paplašinās plaisa, kas sabiedrību sadala divās daļās – bagātajos un trūcīgajos. Tiesa, tā tas bija arī agrāk, tad šī noslāņošanās atbilstoši alkatībai vēl nebija tik krasi izteikta un to kā dzīves galveno jēgu nemācīja skolā.

Līdztekus šai aprēķina laulībai vēl ir arī vienkārši savstarpējā partnerībā balstīta laulība, turklāt ir tā – jo cilvēks ir gados vecāks, jo vairāk tendēts slēgt tieši šāda veida laulības savienību, kas balstīta absolūti saprātīgā idejā par to, “lai būtu kas vecumdienās pasniedz ūdens glāzi”.

Starp citu, kā pauž pētnieki, tieši šāda laulība arī mēdz būt visnoturīgākā, un tādu sabojāt var tikai stipri vien egoistiska un aprobežota laulene, kura kādā mirklī nespēj pretoties vilinājumam nemitīgi “zāģēt” vīru ar un bez iemesla.

Patiesībā viss, kas tādā laulībā jādara sievietei – jāuztur ģimenē labvēlīgi pozitīva atmosfēra, nekas vairāk. Tiesa, šis esot padoms, kas noderīgs jebkura tipa laulībai.

Bet, neskatoties uz to visu, vienmēr pasaulē būs gana vienkāršu iemīlējušos čaļu un vienkāršu iemīlējušos meiteņu, kuri veidos pilnvērtīgas ģimenes, laidīs pasaulē un audzinās savus bērnus. Tikai uz tādām ģimenēm arī balstās mūsu civilizācija. Pagaidām…

Sagatavots pēc žurnāla “Planētas Noslēpumi”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tā vien izklausās, ka tiek populizēts šis variants – veči apprecējās, un nekas vairs nav jādara. pārējo izdarīs laulene…

Draugiem Facebook Twitter Google+