Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
17. decembris, 2015
Drukāt

Kāzu datumu horoskops visām zodiaka zīmēm 2016. gadā. Uzzini, kad stūrēt laulības ostā! (3)

1. Pērtiķis sola jautras kāzas!

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Astroloģija jau izsenis stāsta par dažādu horoskopa zīmju raksturīgākajām īpašībām, saderību, laimīgas laulības izredzēm un veiksmīgām dienām, kad iestūrēt laulības ostā. Un arī jaunais 2016. gads, kas nu jau strauji tuvojas, nebūs nekāds izņēmums. Tālāk piedāvājam astroloģisko prognozi nākamajam gadam, minot laimīgākos kāzu datumus gan pēc stihijas, gan katrai zodiaka zīmei.

Astrologi ar pārliecību un vienprātību apgalvo: nākamais gads būs piesātināts, jautrs un kāzu svinības lieliski izdosies praktiski visām zodiaka zīmēm. Jautrību un svētkus mīlošais Pērtiķis to nodrošinās!

  1. Pērtiķis sola jautras kāzas!
  2. Labākie kāzu datumi uguns zīmēm
  3. Labākie kāzu datumi zemes zīmēm
  4. Labākie kāzu datumi zemes zīmēm
  5. Labākie kāzu datumi ūdens zīmēm

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Toode reklaama traucee lasiit tekstu , 3.4. tekstiem vienādi virsraksti , 2 virsraksti vienādi par zemes ziimēm. Tas iisumaa …

  2. dubulti saputrots pp

  3. Mazliet saputrotas stihijas. Dvīņi ir gaisa zīme.

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (4)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+