Horoskopi un mistika

Ķīniešu horoskops 2018.gadam. Ko sola miermīlīgais un draudzīgais Dzeltenais zemes suns? 16

Foto – Fotolia

Vairs nav aiz kalniem 2018.gads, kura saimnieks saskaņā ar ķīniešu kalendāru būs miermīlīgais un draudzīgais Dzeltenais zemes suns. Nākamais gads atbildīs sava dzīvnieka-aizgādņa raksturam, tāpēc visām zodiaka zīmēm panākumi un veiksme ir garantēti.

Astroloģiskā prognoze apgalvo, ka pozitīvas tendences skars gan karjeras izaugsmi, gan personisko dzīvi. Šis periods sagādās daudz patīkamu pārdzīvojumu un personisku sasniegumu darbā. Vajag tikai nomērķēt uz rezultātu un jaunais gads atnesīs pārsteidzošus sasniegumus.

Ķīniešu horoskops 2018.gadam
Saskaņā ar ķīniešu kalendāru uzticamais un augsti intelektuālais dzīvnieks Suns nāks palīgā visiem cietējiem un sodīs aizvainotājus, liekuļus un krāpniekus. Ar Suņa gada iestāšanos pasaulē iestāsies miers un saskaņa, pat starp ienaidniekiem. Astrologi pareģo, ka Suņa gads būs mierīgs un mērens. Tas būs ideāli piemērots, lai izveidotu diplomātiskus sakarus, noslēgtu līgumus un pamierus. Tāpat nākamais gads atnesīs pozitīvas pārmaiņas personiskajā dzīvē. 2018.gads pēc austrumu kalendāra priecē ar savu optimismu un pozitīvo noskaņojumu.

Tiem, kas pēc horoskopa ir Suņi, nākamais gads būs veiksmīgs visos aizsākumos. Tu esi nolēmis mainīt savu tēlu? Nomainīt profesiju? Reģistrēt attiecības? Uz priekšu! Augstākie spēki būs labvēlīgi visām tavām labajām iecerēm. Rīkojies!

Žurkām nāksies daudz strādāt. Nākamais gads būs sarežģīts, toties tu būsi apmierināts ar darba rezultātiem un izjutīsi pilnvērtīgu laimi. Aizgādne palīdzēs cilvēkiem, kad dzimuši Žurkas gadā, ceļā uz mērķi. Galvenais – nežēlo spēkus un mazāk padodies slinkumam.

Vēršiem 2018.gads ir sagatavojis pārsteigumu naudas izteiksmē vai karjeras izaugsmē. Novembrī vientuļie Vērši atradīs atslēgu uz mīļotā cilvēka sirdi un izveidos stipru ģimeni.

Tīģeriem gaidāmais gads palīdzēs īstenot savu potenciālu un atklāt talantus. Suns palīdzēs tev – nebaidies pamēģināt kaut jaunu vai šķist dīvains, ej uz priekšu pretī sapnim!

Truši (Kaķi) visu nākamo gadu tieksies gūt uzvaru jebkādās lietās, būt pirmie visā. Pats galvenais – nepārspīlēt, un tad visas tavas pūles noteikti vainagosies panākumiem.

Drakoni (Pūķi) Suņa gadā iegūs jaunus draugus. Cilvēkos, kas dzimuši Drakona gadā, ieklausīsies un lūgs noderīgus padomus. Miers un cēlsirdība valdīs tavā dzīvē.

Cilvēkiem, kas dzimuši Čūskas gadā, nākamais gads būs neparasts pašattīstības jomā. Tu varēsi atklāt jaunas savas personības šķautnes, atbrīvoties no negatīviem aspektiem, kas traucē tavai attīstībai un kļūt gudrāks un pacietīgāks.

Zirgus gaida kluss un patīkams gads. Vienīgā problēma, kas radīs galvassāpes, ir veselība. Ar to nevajag jokot. Suns vēl tev nevilcināties ar slimību ārstēšanu – tev šis jautājums jāizvirza pirmajā vietā.

Aitas (Kazas) gadā dzimušajiem nākamais gads aizritēs veiksmīgi. Jaunajā gadā tu būsi pārliecināts par sevi, pilnībā pakļausi savas emocijas prāta kontrolei. Gada vidū tev ir gaidāmas vairākas neparastas tikšanās.

Saistītie raksti

Pērtiķi nevarēs nosēdēt uz vietas, tu alksi pēc pārmaiņām un piedzīvojumiem. Bet liktenim tev ir sagatavoti savi plāni. Gads solās paiet ar lozungu “Mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties”, tādējādi tikšanās un iepazīšanās aizies otrajā plānā.

Gaiļiem augstākie spēki ir sagatavojuši visai negaidītu dāvanu, kas kardināli mainīs tavu dzīvi. Tu iegūsi nebijušas iespējas, tāpēc nepalaid garām izdevību!

Rūpju pilns nākamais gads solās būt Cūkas gadā dzimušajiem. Pie tevis pastāvīgi vērsīsies pēc palīdzības un konsultācijām. Dažkārt tu no tā nogursi, taču Suns iesaka turēt sevi rokās un organizēt sev pilnvērtīgu atpūtu.

Kopumā nākamais gads būs taisnīgs un mierīgs. Vairāk laika pavadi kopā ar ģimeni un esi iecietīgāks pret citiem cilvēkiem.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv