×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
28. oktobris, 2016
Drukāt

“Ķirbju grebelī” gandrīz divas trešdaļas izvēlētos miroņa tērpu

Foto: EPA/Scanpix/LETAFoto: EPA/Scanpix/LETA

Vairāk nekā puse jeb 56% respondentu modes un izklaides centra Rīga Plaza veiktā aptaujā par māņticību atzinuši, ka viņu mājās Helovīna svētku vakarā būs pieejami saldumi, ar ko pacienāt svētku svinētājus, LA.lv pavēstīja tirdzniecības centra mārketinga vadītāja Urzula Spickus.

Atbildot uz aptaujas jautājumu par to, kāds nosaukums varētu būt Helovīnam latviešu valodā, vairāk kā 32% respondentu norādīja atbildi – ķirbju grebelis, bet 26% – atbildi modernās ķekatas.

Gadījumā, ja cilvēkiem būtu jāizvēlas baisākais Helovīna tērps, 67% norāda, ka tas būtu miroņa tēls, bet, izvēloties savam stilam atbilstošāko tērpu, 38% norāda, ka tas būtu seksīgās fejas tērps, 28% respondentu izvēlētos hipsterīga vampīra tērpu, bet 18% Helovīna svinībām izvēlētos tradicionālas lietas – uzvalku un vakarkleitu.

Helovīna svētku svinēšanas ietvaros, 31.oktobrī, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, notiks vērienīgas telpu orientēšanās sacensības. No plkst. 19 starts tiks dots tautas distancei jeb Helovīnu skrējienam, savukārt profesionāļiem tiks dota vēl nebijusi iespēja – orientēties tirdzniecības centrā pēc tā slēgšanas. Sacensības organizē Latvijas Orientēšanās federācija un O!Latvija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un modes un izklaides centru Rīga Plaza. Pasākumā aicināti piedalīties visi interesenti, kuri vēlas neparastā vidē un azartiskā gaisotnē pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

Modes un izklaides centrs Rīga Plaza, lai noskaidrot Latvijas iedzīvotāju attieksmi pret māņticību, veica elektronisku aptauju, izvaicājot 269 respondentus no visas Latvijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+