Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. maijs, 2014
Drukāt

Konflikta laikā meita sadur savu 79 gadus veco māti

nazis_stock

Pagājušās sestdienas pēcpusdienā Jūrmalā, Bulduros kādā dzīvoklī izcēlies konflikts starp māti un meitu, kā rezultātā meita dusmās paķērusi nazi un iedūrusi mātei vēderā, nodarot viņai miesas bojājumus, liecina Valsts policijas informācija.

Ap plkst.20 Jūrmalas policijas iecirknī no kādas medicīnas iestādes saņemta informācija, ka pie viņiem ar durtu brūci vēderā pēc palīdzības vērsusies 1935. gadā dzimusi sieviete.

Policijas darbinieki nekavējoties uzsāka izmeklēšanu un noskaidroja, ka cietusī sieviete dzīvo kopā ar savu meitu un mazdēlu kādā vienistabas dzīvoklī Bulduros. Noskaidrojās arī tas, ka konflikti starp māti un meitu jau iepriekš notikuši vairākkārt.

Policisti devās uz cietušās 79 gadus vecās sievietes dzīvesvietu, kur sastapa viņas 1967. gadā dzimušo meitu. Sieviete aizturēta un nogādāta policijas iecirknī. Iepriekš viņa nav bijusi sodīta, taču policijas redzeslokā par vardarbības izpausmēm nonākusi jau vairākkārt.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Otrdien tiesa aizturētajai sievietei piemēroja apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+