Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
15. februāris, 2016
Drukāt

Ķuzis: pārsvarā pašnāvību izdarījušie likumsargi no dzīves šķīrušies ne dienesta dēļ (1)

kuzis_ints0412

Seši likumsargi, kuri pērn izvēlējās savu dzīvi beigt ar pašnāvību, to izdarījuši ne ar dienestu saistītu iemeslu dēļ, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” teica Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Viņš norādīja, ka tas ir ļoti satraucoši un neatceras, kad tik liels skaits policistu viena gada laikā izdarījuši pašnāvību. Ķuzis norādīja, ka pārsvarā pašnāvību izdarījušie policisti ieņēmuši zemākas amatus, tāpat viņu izglītības līmenis neesot bijis tas augstākais.

Runājot par iemesliem, Ķuzis skaidroja, ka tie nav saistīti ar dienestu, bet gan ar privātām problēmām, naudas problēmām, problēmām ģimenē un atkarīgām, piemēram, azartspēļu.

Kā vienu no būtiskākajiem risinājumiem Ķuzis minēja tiešo priekšnieku atbildību, viņiem nepieciešamas apmācības, lai viņiem būtu skaidrs, ka ar darbinieku nav kaut kas kārtībā.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka pērn pašnāvību izdarījuši seši policijas darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ķuzis: pārsvarā pašnāvību izdarījušie likumsargi no dzīves šķīrušies ne dienesta dēļ
    ——————————–
    Vainav neērti tā melot, a?
    Kad pēdējo reizi izlīdi no kantora aizgalda un parunāji kā večiem pieklājas ar melnā darba darītāju parasto policistu? Kad pēdējo reizi izlīdi no kantora aizgalda un aizbrauci uz laukierm – VP iecirkni?
    Riebja šitādi kantora aizgalda ..!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+