×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. februāris, 2016
Drukāt

Ķuzis: pārsvarā pašnāvību izdarījušie likumsargi no dzīves šķīrušies ne dienesta dēļ (1)

kuzis_ints0412

Seši likumsargi, kuri pērn izvēlējās savu dzīvi beigt ar pašnāvību, to izdarījuši ne ar dienestu saistītu iemeslu dēļ, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” teica Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Viņš norādīja, ka tas ir ļoti satraucoši un neatceras, kad tik liels skaits policistu viena gada laikā izdarījuši pašnāvību. Ķuzis norādīja, ka pārsvarā pašnāvību izdarījušie policisti ieņēmuši zemākas amatus, tāpat viņu izglītības līmenis neesot bijis tas augstākais.

Runājot par iemesliem, Ķuzis skaidroja, ka tie nav saistīti ar dienestu, bet gan ar privātām problēmām, naudas problēmām, problēmām ģimenē un atkarīgām, piemēram, azartspēļu.

Kā vienu no būtiskākajiem risinājumiem Ķuzis minēja tiešo priekšnieku atbildību, viņiem nepieciešamas apmācības, lai viņiem būtu skaidrs, ka ar darbinieku nav kaut kas kārtībā.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka pērn pašnāvību izdarījuši seši policijas darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ķuzis: pārsvarā pašnāvību izdarījušie likumsargi no dzīves šķīrušies ne dienesta dēļ
    ——————————–
    Vainav neērti tā melot, a?
    Kad pēdējo reizi izlīdi no kantora aizgalda un parunāji kā večiem pieklājas ar melnā darba darītāju parasto policistu? Kad pēdējo reizi izlīdi no kantora aizgalda un aizbrauci uz laukierm – VP iecirkni?
    Riebja šitādi kantora aizgalda ..!

Draugiem Facebook Twitter Google+