Kultūra
Teātris un kino

Labākais, kas latviešu kino piedzīvots kopš “Limuzīna Jāņu nakts krāsā”?2

Publicitātes foto

Oskara Rupenheita kriminālkomēdija “Kriminālās ekselences fonds” saņēmusi pirmās sajūsminātās atsauksmes mikroblogošanas vietnē “Twitter”. Lūk, ko skatītāji domā.

Linda Ģībiete: “Visu smalki aprēķinot, sanāk, ka #KriminālāsEkselencesFonds ir labākais, ko es latviešu kino esmu redzējusi pēdējo 10 gadu laikā. Vai vairāk.”

Alise Zariņa: “”Kriminālās ekselences fonds”: vienīgais, kas man besīja, bija skaņa,pareizāk sakot, ierasti rupenheitiskā stilistiskā izvēle skaņu diezgan aptuveni dublēt. Visādi citādi – stāsts, apburoša ironija, @kinoblogeri satriecoša acting debija, bet džeku-izsitēju vispār gribējās sabučot.”

Intars Rešetins: “”Kriminālās Ekselences Fonds” – vienā vārdā: jāredz!!!”

Maija Kale: “Esam tikuši pie jauna “Limuzīna Jāņu nakts krāsā” filmas “Kriminālās ekselences fonds” veidolā! Patīkami, kad labi tiek izgaismoti deviņdesmitie…. tur vēl ir, ko rakt un rakt… un šis nav simtgades projekts, un tā nav simtgades nauda.”

Ilze Peipiņa: “Kriminālās ekselences fonds ir pēdējā laika smieklīgākā, izklaidējošākā latviešu filma, kas redzēta. Smējos līdz asarām. Must-see. Aaa, nu, +16, tas gan (lamājas daudz, pisķiki, zagļi, oi, krāpnieki).”

Mārtiņš Otto: “Ļoti iesaku apmeklēt “Kriminālās ekselences fondu”! Beidzot LV filma, pēc kuras noskatīšanās radās sajūta, ka filmas veidotāji no sirds ir domājuši par galarezultātu, nevis peļņu. Malači! Izcili joki, IR vērts nopirkt biļeti!”

Sergejs Bižāns: “”Kriminālās ekselences fonds” ir lielisks visum visā. Gan aktieri, gan scenārijs, gan atribūti. Perfekti nostrādāts mākslasdarbs. Aizliegts neapmeklēt.”

Maksis Gauja: “Kriminālās Ekselences Fonds ir labākā lieta, kas notikusi Latvijas kino kopš Limuzīns Jāņu Nakts Krāsā. Varbūt pat vēl labāk. Skaistuma izjūtas netrūkst.”

Gustavs Strenga: “#kriminālāsekselencesfonds ir lieliska latviešu filma. Lielisks režisora un grupas darbs atrodot un iedzīvinot tipāžus, asprātīgs scenārijs un nostaļģisks 90. gadu attēlojums filmā. Rupenheits pierāda, ka arī LV kino var būt labi burlaku gabali. @Kef_Filma”

Kaspars Salenieks: “Kriminālās ekselences fonds mani noteikti izklaidēja vairāk kā Nameja gredzens. Jā, brīžiem nesaprotami, bet smieklīgi.”

Janels Katlaps: “Kriminālās ekselences fonds ir labākais #LV100 projekts. Oh, wait…”

Jēkabs Bricis: “”Kriminālās ekselences fonds” highly recommended. Labākais ko esmu pēdējo gadu laiku, nekādi pagānu dźeki nestāv pat tuvu.”

Saistītie raksti

Ivars Svilāns: “Riktīgi rēcīga filma “Kriminalās ekselences fonds”. Var just, ka cilvēkiem filmējot arī pašiem bija prieks un fun! #kefmovie”

Galerijas nosaukums

 

LA.lv