×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
1. oktobris, 2014
Drukāt

Lasi žurnālā ” 36,6″ 2014. gada oktobrī!

366_102014

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Dzimtas salidojums, jauna grāmata, skats, kas paveras uz ezeru, riņķa apļošana… Latvijas Šlāgeraptaujas vadītāja Raiva Veidenbauma – par saviem iedvesmas un enerģijas avotiem.

Lasi un iedvesmojies! Dakteres Agritas Kalsnavas 3 padomi, kā veselīgi un moži izturēt rudeni.

Sports kaitē aknām? Vai atteikšanās no cigaretes dūma var slikti beigties? Krāsainās kontaktlēcas bojā redzi? Atbildes – žurnāla sākumlapās!

Vienkāršās zāles pret saaukstēšanos – laika prognoze! Šie un citi padomi vīrusu sezonā – rubrikā “Ārstējies gudri”.

Dzīve ir strauja. Dzemdības – lēnas. Vecmāte Rudīte Brūvere stāsta par savu lomu šajā svarīgajā dzīves notikumā un par to, kā fizioloģiskās radības pārveido un stiprina sievieti un ģimeni.

Vai tas ir normāli, ja dienā izkrīt ap 50 matu? Rubrikā “Zem lupas” – par to, ko atklāj matu izmeklējumi, trihoskopija un trihogramma.

Pilna asinsaina – viena no visbiežāk veiktajām analīzēm. Kādus secinājumus par tavu veselību var izdarīt, skaitot un pētot asinsķermenīšu uzvedību?

Sanatoriju seriāls. Mežu ielokā, netālu no Gaujas, atrodas rehabilitācijas centrs “Līgatne”. Profesionāla medicīnas darbinieku komanda šeit palīdz tikt uz kājām visplašākajā nozīmē.

Citāda dziedināšana – ar smaržu pieskārienu. Tas ļauj sajust, baudīt, mierināt, uzmundrināt. 7 PATIESĪBAS PAR SMARŽĀM.

Kopā ar aktrisi Ēriku Egliju izmēģinām jaunu fitnesa veidu – TAE BO, boksa, austrumu cīņas veidu un aerobikas krustojumu.

Mazs bērns baseinā. Kas jāzina vecākiem, kāds labums no šādām nodarbībām, speciālistu viedokļi par peldēšanu un niršanu.

Eksperiments! 36,6°C žurnāliste Gunta Tabore līdz ar citiem soļo pa kvēlojošām oglēm! Vai tiešām var tikt cauri bez apdegumiem un kā šāds uguns ceļš iedvesmo?

Vai esmu gana skaista, gana laba? Varbūt uzlabot sevi ar kādu plastikas operāciju? Pagulēt solārijā? Par skaistuma veselīgo robežu un izskatu saistībā ar pašapziņu spriež 3 pieredzējuši speciālisti – plastikas ķirurgs Jānis Ģīlis, dermatoloģe Lauma Valeine un psihiatre un psihoterapeite Dace Simsone.

Ko no piena iespējams dabūt laukā taukus, lai taptu beztauku jogurts? Lasi jaunajā rubrikā NEĒRTĀ PATIESĪBA.

Latviešu režisores Signes Baumanes animācijas filma “Akmeņi manās kabatās” raisa pārdomas par depresijas saistību ar ģenētisko mantojumu. Uzklausām psihoterapeita Artūra Utināna skaidrojumus par dažādiem mītiem, kas apvij šo slimību.

Ilgais ceļš uz darbu. Kas traucē atrast darbu un kā ilgstošs bezdarbs pārvērš personību.

“”Neko, kas liecinātu par neuzticību, nevarēju atrast, bet zināju – viņa, maita, ir baigi gudra!” Izbijis narkomāns rubrikā “Atklāti” stāsta par atkarības izraisīto trako greizsirdību uz sievu, par halucinācijām un otro iespēju.

36,6°C – ikvienam, kurš vēlas būt možs un vesels neatkarīgi no laika apstākļiem, vecuma un mantiskā stāvokļa!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+