Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. aprīlis, 2014
Drukāt

Lieldienās cilvēki guvuši traumas, krītot no šūpolēm

Foto-LETAFoto-LETA

Pirmās Lieldienas Latvijā aizvadītas salīdzinoši mierīgi bez ļoti smagām traumām, tomēr trīs cilvēki guvuši cieši ar svinībām saistītas traumas, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) preses pārstāve Ilze Bukša.

Nopietnākās traumas, piekopjot Lieldienu tradīcijas, guvis kāds 40 gadīgs vīrietis. Vīrietis šūpojoties kritis aptuveni no trīs metru augstuma un guvis nopietnu galvas traumu.

Kādam citam 54 gadus vecam vīrietim šūpoles trāpījušas pa plecu jau pēc izkāpšanas no tām. Rezultātā vīrietis guvis vairākus virspusējus pleca bojājumus un sasitumus. Abi cietušie vīrieši nogādāti slimnīcās.

Savukārt kāda 14 gadus veca meitene nokritusi no šūpolēm, kuras atradušās aptuveni metra augstumā. Meitene nogādāta slimnīcā ar nobrāzumiem un sasitumiem.

Kopā aizvadītajā dienā NMPD saņēmis 1313 izsaukumus, no kuriem 282 gadījumi bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+