×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
30. augusts, 2017
Drukāt

Anda Līce: Lietas ir nosauktas vārdā, ko tālāk? (18)

Cilvēki piedalās sapulcē par tiesiskumu pie Rīgas pils 13.jūlijā pēc oligarhu sarunu publicēšanas, prasot tiesiskumu. Foto - LETACilvēki piedalās sapulcē par tiesiskumu pie Rīgas pils 13.jūlijā pēc oligarhu sarunu publicēšanas, prasot tiesiskumu. Foto - LETA

Ar šādu jautājumu es atgriezos mājās, kad biju mērojusi 200 kilometrus garo ceļu, lai piedalītos 23. augusta vakarā Jaunās konservatīvās partijas rīkotajā tautas sapulcē Rīgā.

Pirms tam dzirdēju dažādas replikas, ka nav vērts, jo nav jau saprotams, kas to īsti organizē. Ka tauta ir nogurusi un vīlusies, un nekas jau tāpat nemainīsies. Pirmais, ko tādās reizēs gribas nevis teikt, bet jau rupji kliegt, ir: “Ja tu nepacelsi savu p… no krēsla vai dīvāna, nekas tiešām nemainīsies!” Vai tad nav tā, ka mēs, lielākā sabiedrības daļa, visus šos gadus, kamēr no mums plēsa septiņas ādas, esam tikai vērojuši un kritizējuši, domājot, ka ar to pilnīgi pietiek uz drupām atjaunojamas valsts pilsonim? Darīt kaut ko vairāk vienmēr nozīmē atteikties no kādām ērtībām, un vairākumam tas nav pa spēkam.

Tajā vējainajā augusta vakarā, internetā noskatoties televīzijas raidījuma “Viens pret vienu” ierakstu ar Zbigņevu Stankeviču, skaidri apjautu vienu – vispirms tieši Latvijas kristīgajai baznīcai visos līmeņos ir nepieciešama jauna atdzimšana un atjaunošanās. Ja jau kristieši nesauc lietas vārdā, kas tad to darīs? Par nožēlu, viņi ir politkorekti un to nedara. Un kur ir pačibējuši visu Latvijai solījušie nacionāļi? Tovakar viņi esot mītiņojuši kaut kur citur Rīgā, jo acīmredzot daudzi no viņiem šajā korupcijas saēstajā valstī jau ir itin labi iekārtojušies.

Mīļie, viss ir jāsāk no gala, atkal no gala! Līdz šim es domāju, ka nevajag veidot jaunas partijas, vajag tikai veikt pašattīrīšanos jau esošajās. Tagad priekškars ir kritis un kļūst redzams – vecās ir kā kožu saēstas drēbes, kuras lāpīt vairs nav jēgas. Ar partijām, iespējams, ir tāpat kā ar jaunu šķirņu selekciju – kaut kas patiešām labs rodas pēc ilgiem un neveiksmīgiem mēģinājumiem. Lietas ir nosauktas vārdā, ko tālāk? Apzinoties savus gadus un iespējas, es biju nolēmusi nevienā partijā nestāties. Tagad saprotu – tas ir jādara. Ar to ir jāsāk.

Ko es noteikti vairs nevēlos? Mītiņos un sapulcēs klausīties atkal un atkal, ko viņi (oligarhi) mums ir nodarījuši. Tas viss tagad ir izlasāms un nolikts Dieva tiesas un cilvēku tiesas priekšā un par to paldies tiem, kas, ar daudz ko riskējot, ir uzdrošinājušies pavilkt vaļā priekškaru. Tagad ir jāatbild uz jautājumu, ko un kādā secībā darīt. Ābeces patiesība būtu – vispirms katram beigt melot un zagt, tātad vispirms izmeklēt katram pašam sevi.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Interesanti, ka vakardienas komentāri šodien jau daļa ir pazudusi. Anda Līce, Jūs nebūt ar savu darīšanu nepelnat cilvēku atbalstu un Jūsu kaislīgās runas un rosīšanās izskatās tikai pēc viena mērķa – tikt Saeimā. Bet vai esat padomājusi, ka tur būsit tikai tukša nulle! Ko Jūs varat piedāvāt, ja prāta spējas ir tā paknapāk, ja nespējat pat saskatīt kas ir kas.

 2. Ko jūs domājat, ka Potāpova, gadiem kalpojusi Repšes dibinātai partijai un tālāk Vienotībai, veido jaunu partiju godīgu un cēlu nolūku vadīta? Muļķības! Redz, ka Vienotībai ir beigas pastāvēt, organizē glābšanas kampaņu. tIkko tiks Saeimā, tā tai pašā dienā apvienosies ar Vienotību. Brīnumi nenotiek! Suns spalvu met, bet ne tikumu. Un Līce būs otrs Visvaldis Lācis, pasēdēšana Saeimā un pēc tam pienākošās ekstras un lielās pensijas ir kārdinošas. Visvaldis Lācis jau apķēzījās pirmajos mēnešos… Ar šo kundzi viss izskatās tāpat.

 3. Vai tiešām arī Jūs, Anda, neredzat un nesaprotat, ka šis ir kārtējais “politsiles projekts”, kur paglābties vairs nevienotās partijas vienas “kaujinieciskās” Potapovu Annas virziena atlūzām un atbirām?

 4. Konkrētas,vārdā nosauktās lietas ir vēl precīzāk jāiekļauj partijas programmā,bet jārosina jau šodien,negaidot līdz vēlēšanām!

 5. Visu Latvijai solījušajiem nacionāļiem neinteresē vairs ne pašu rosinātā 12% PVN likme pārtikai,ne veselības aprūpe un izglītība,ne akcīzes nodoklis degvielai,sviesta cena un LIDL ienākšana Latvijā,par ko spriež pat premjers.

  • Tad nolaižaties uz zemes !!! Es un mana parteja Jums sola jau 26 gadus ! Vai tad neesat pabaroti ar solījumiem ? Man labāk ar Saskaņu rebas un ekonomiskās ietekmes zonas sabīdīt, nevis klausīties Jūsu murgos !

 6. 13.jūlijā un 23.augustā JKP aktīvisti taču konkrēti pateica,kas jādara tālāk :nosauktie zagļi jeb oligarhi jeb mērgļi jāsauc pie kriminālatbildības ,jātiesā.To var izdarīt tikai ,ja tūkstoši izies ielās un to pieprasīs ,jo oligarhus atbalstošie juristi to nedarīs ,jo ir ietekmēti un paklausīgi tāpat kā zināma daļa mediju.Kad būtu tikuši no viņiem vaļā ,tad jāsakārto likumdošana nevis tā kā oligarhiem izdevīgi ,bet cik necik civilizēti ,lai tauta var uzelpot un godīgi uzņēmēji strādāt.

 7. Paga,paga,viens jau aicināja izvērtēt pašiem savu rīcību,bet es nejūtu,ka aicinātājs pats būtu to kaut vai iesācis.Kas jau ir notrenējies melošanā un zagšanā ,tas savu māku vairs no rokām neizlaidīs.Domāju,ka ar to arī pietiek,lai sāktu meklēt citu virzienu.Varbūt,pat stāties nevis partijās,bet apgūt kristīgas morāles pamatus.Ar atsēdēšanu augstu svētku Dievkalpojumos,acīmredzot,ir par maz.

 8. bieži nāk prātā kāda veca, bet patiesa anekdote par pirmo Latvijas laiku medicīnas profesoru, kam padomju kolēģi un komjaunieši pārmeta rupjību – sirmais kungs lekcijās lietojis nevis smalko svešvārdu “urīns”, bet pirmskara medicīnā pieņemto latvisko “mīzali”. Uz to profesors atbildēja – “mīzali” ir dabisks ķermeņa darbības galaprodukts, bet “urīns” irtas, kas sakāpj galvā tiem, kas izliekas smalkāki nekā patiesībā ir. Tā viš i…

 9. Attopieties, ļautiņi! Vajag mainīt Vēlēšanu likumu, nevis brūvēt jaunas partijas!
  Neviena jaunizbrūvēta partija priekšvēlēšanu cīņā nespēs izkonkurēt vecās partijas, lai arī cik tur kristaltīri un godīgi cilvēki nebūtu. Visu nosaka vara un tie, kuru rokās ir masu saziņas līdzekļi un tās ir varas partijas. Pat ja šī jaunizveidotā partija Saeimā iekļūs, ko tie desmit vai divdesmit jaunie pret tiem deviņdesmit vai astoņdesmit vecajiem iesāks? Neko! Vienkārši sēdēs opozīcijā. Tāpēc ir jāmaina Vēlēšanu likums, kur partijām ir jāatņem monopols uz deputātu kandidātu izvirzīšanu. Ir jābalso par deputātiem, nevis partiju sarakstiem!

 10. Kur divi latvieši – tur 3 partijas ! Visi uz partiju dibināšanu, lai var Ginesa rekordu pārspēt!!

 11. … Si autore turpina brekt pec kristigo aktivu iesaistisanos politika … bet nesaprot, ka tie caur Sleseri un Skeli ir sen jau pardevusies un sodienas Bezabrene represente vecas komunaku un nomenaklaturas korumpatijas kazokmeteju klikes vai pasaules ticibu turosos valdonus, kuriem nekas vairs nav palicis svets un latvisks … !!!

  … To parada, nez no kurienes radies modernais un planais, viegli sarautais apvalks, it ka domats autohtonas latviesu tautas stilizetam upurim … ????
  … Tas nav musu latviskas un Satversmes gara representetas tautiskais Latvijas Mates tels … !!!
  … Tas parstav tikai uzkundzejusas un pasreizejas globalistu, oligarhu, okupantu vai sveso migrantu civilizacijas kulturu … un tamdel, tas nav latvietim pienemams un pat citada situacija lietojams !!!
  … Kur palicis telam vajadzigais tautas terps … un par kadu brivibu demonstre ta viltiga tela plakatas turetajs ???
  … Latvijas/Bezabrenes nakotni nenoteiks tautas vesture neizglitoto komunaku kadri, vai okupantu’ ievestas svesas religijas un kulturas, bet musu pasu Ceturtas Atmodas latviska valsti izaugusie un izglitotie jaunas paaudzes pilsoni … tas sencu vertibu iespaidotaja dzives zina !!!
  … Tie, kuri piedalas 18.11. Latvijas patriotu organizeta ‘Lapu gajiena’!!!!!!
  … Ir laiks pienacis visiem latviesiem un sis zemes lojaliem pilsoniem izlasit un iepazities ar NA valsts attistibas programmu un pavekto darbu, un tad velet ar pratu …. un milestibu pret savu tautu un zemi … !!!!

  • Skumīgi ir tas, ka te viens kaut ko gudru grib pateikt, bet pat rakstīt latviski nav spējis iemācīties rakstīt!

   • … Vel skumigak ir tas fakts ka Anrejs L … okusevs ( ? ) spej ‘gudri’ kritizet citus, ‘bet pat domat latviski nav spejis iemacities domat …’ !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+