×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
24. janvāris, 2013
Drukāt

”Lote” saņem balvu Indijas bērnu filmu festivālā

lote_32

Daudzu skatītāju iemīļotā filma “Lote un Mēnessakmens noslēpums” nupat atgriezusies no Indijas, kur saņēmusi balvu kā labākā animācijas filma.

8. Starptautiskajā Indijas bērnu filmu festivālā, kas norisinājās no 9. līdz 13. , žūrija filmu “Lote un Mēnessakmens noslēpums” (režisori Janno Põldma, Heiki Ernits, māksliniece Laima Puntule, mūzika – Renārs Kaupers) apbalvojusi ar titulu „Labākā animācijas filma”.

Festivāla prezidents N.R.N.Gowda neslēpj saviļņojumu par redzēto: „Tā ir pārsteidzoša filma, kuru atcerēsimies vēl vairākus nākamos gadus!”.

Festivāls notika vienlaikus 5 pilsētās, līdz ar to tas ir vienīgais filmu festivāls pasaulē, kas norisinās vienlaicīgi vairāk nekā četrās pilsētās.

Filmu studijas RIJA un EESTI JOONISFILM kopražojuma filma “Lote un Mēnessakmens noslēpums” kopš pirmizrādes Berlīnes kinofestivālā 2012.gada februārī piedalījusies 40 starptautiskos festivālos kopumā 28 valstīs, tostarp Čikāgā, Japānā, ASV, Argentīnā, Taivānā un plaši visā Eiropā, mājās pārvedot 8 balvas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+