Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
7. jūlijs, 2015
Drukāt

LTV: KNAB veicis kratīšanu “Rīgas Centrāltirgū” (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas un novēršanas apkarošanas birojs (KNAB) pirmdien, 6.jūlijā, veicis kratīšanu pašvaldības uzņēmumā “Rīgas Centrāltirgū” (RCT), otrdien vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Dienas Ziņas”.

LTV šo informāciju apstiprināja Rīgas domē.

Raidījums, atsaucoties uz tā rīcībā esošu informāciju, ir aizturēts viens RCT darbinieks no zemāka līmeņa vadības. Kratīšana veikta aizdomās par nelikumīgu tirdzniecības vietu pārdošanu “Nakts tirgū”. KNAB ir aizdomas, ka tirgus darbinieki atkārtoti pārdevuši jau iepriekš pārdotas citu tirgotāju vietas brīdī, kad šis tirgotājs beidzis tirgoties un devies prom.

Pēc raidījumā vēstītā, kratīšana veikta RCT valdes priekšsēdētāja Anatolija Abramova darba kabinetā.

RCT ir dibināts 1930.gadā, bet kā Rīgas pašvaldības akciju sabiedrība darbojas kopš 1995.gada. Uzņēmumā ietilpst centrāltirgus , Āgenskalna un Vidzemes tirgus. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ļoti dzīvelīgs tas -spirtik,sigareti_-kur tas laiks, bet nekādi….Par ko tas liecina?

  2. Saskanīga melnā kase

  3. ................. Atbildēt

    tie taču vadības darbinieki

  4. Brīnos, ka RCT vadība nevar ieviest kārtību savā teritorijā. Vismaz pēdējā gada laikā (ari agrāk) , tur nepārtraukti pārdod ” spirtik, sigareti” pēdējā laikā spirtiks tā kā skan retāk, bet sigaretes ir aktuālas no rīta un pat pēc pieciem vakarā, šovakar pat dāmīte aktīvi “strādāja”. Pamatā jau šīs personas var atpazīt, jo tirgo katru dienu. Izskatās, ka kāds pelna naudu, par doto atļauju tirgoties! Man katru dienu darba maršruts ved caur tirgu. Policiju esmu redzējusi tikai vienu reizi.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (31)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+