Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
4. marts, 2014
Drukāt

LU fondam ziedo 62 546 eiro


Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Universitātes (LU) fonds saņēmis 62 546 eiro ziedojumu no mācītāja Modra Kārļa Gulbja piemiņas fonda Amerikā, informēja LU pārstāve Laine Dobulāne.

Ziedojums paredzēts Gulbja piemiņas teoloģijas stipendijas izmaksai. Stipendijas mērķis ir atbalstīt spējīgus un centīgus LU Teoloģijas fakultātes studentus – bakalaurus, sākot no 2. kursa, un maģistrantus, kas savu dzīvi vēlas saistīt ar kalpošanu latviešu luteriskajās draudzēs Latvijā vai ārpus tās.

“Esmu pateicīga par LU bijušo darbinieku un absolventu pēcteču ziedojumiem savai “Alma Mater”. Šīs ir ļoti īpašas saites, kas vieno LU un Dr. Modra K. Gulbja piemiņas fondu – gadiem ilgusī sadarbība ir pāraugusi ievērojamā ziedojumā, kas ļaus LU fondam ik gadu izmaksāt stipendiju LU Teoloģijas fakultātes studentam,” norāda LU fonda izpilddirektore Laila Kundziņa-Zvejniece. LU fonds ar Gulbja piemiņas fondu sadarbojas jau kopš 2006. gada, ik gadu piešķirot stipendiju vienam Teoloģijas fakultātes studentam. Līdz šim to saņēmuši septiņi studenti.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+