Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
27. septembris, 2015
Drukāt

Ludzā traucēta elektroapgāde aptuveni 3180 “Sadales tīkla” klientu

Foto-LETAFoto-LETA

Ludzā svētdienas, 27.septembra, rītā traucēta elektroapgāde apmēram 3180 elektroenerģijas sadales sistēmas operatora “Sadales tīkls” klientu, aģentūrai BNS pavēstīja uzņēmumā.

Kompānijā informēja, ka svētdien plkst.8.08 noticis tehnoloģisks traucējums elektrotīklā, ietekmējot elektroapgādi aptuveni 3180 klientiem Ludzā Latgales, Skolas, Stacijas un Tālavijas ielas apkārtnē.

“”Sadales tīkla” operatīvā izbraukumu brigāde nekavējoties uzsākusi bojājuma lokalizēšanu, lai visiem klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi pēc iespējas ātrāk,” norādīja kompānijas pārstāve Egita Kancāne.

Aptuveni pusotras stundas laikā visiem klientiem elektroapgāde Ludzā atjaunota.

“Sadales tīkls” ir elektroenerģijas sadales sistēmas operators, un tā vienīgais īpašnieks ir valstij piederošā energokompānija “Latvenergo”.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājās (1)Krustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+