Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. septembris, 2015
Drukāt

Ludzā traucēta elektroapgāde aptuveni 3180 “Sadales tīkla” klientu

Foto-LETAFoto-LETA

Ludzā svētdienas, 27.septembra, rītā traucēta elektroapgāde apmēram 3180 elektroenerģijas sadales sistēmas operatora “Sadales tīkls” klientu, aģentūrai BNS pavēstīja uzņēmumā.

Kompānijā informēja, ka svētdien plkst.8.08 noticis tehnoloģisks traucējums elektrotīklā, ietekmējot elektroapgādi aptuveni 3180 klientiem Ludzā Latgales, Skolas, Stacijas un Tālavijas ielas apkārtnē.

“”Sadales tīkla” operatīvā izbraukumu brigāde nekavējoties uzsākusi bojājuma lokalizēšanu, lai visiem klientiem atjaunotu elektroenerģijas piegādi pēc iespējas ātrāk,” norādīja kompānijas pārstāve Egita Kancāne.

Aptuveni pusotras stundas laikā visiem klientiem elektroapgāde Ludzā atjaunota.

“Sadales tīkls” ir elektroenerģijas sadales sistēmas operators, un tā vienīgais īpašnieks ir valstij piederošā energokompānija “Latvenergo”.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+