×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
28. janvāris, 2016
Drukāt

Mārtiņa Freimaņa fonds Liepājā rīkos ikgadējo labdarības koncertu

Foto - LetaFoto - Leta

Biedrība “Dižvanagi” un Mārtiņa Freimaņa fonds 6. februārī rīko ikgadējo labdarības koncertu “Tu esi mans draugs”, kas notiks Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā, aģentūru BNS informēja projekta pārstāve Maija Kalniņa.

Koncerts “Tu esi mans draugs” notiks jau septīto reizi un tas ir kļuvis par neatņemamu tradīciju biedrības “Dižvanagi” dzīvē. Šo tradīciju pirms septiņiem gadiem palīdzēja aizsākt mūziķis Mārtiņš Freimanis, kura iesākto šobrīd turpina Mārtiņa Freimaņa fonds. Tādējādi fondam ir izveidojusies cieša sadarbība ar biedrību, kuras mērķis un ikdienas darbs ir palīdzība bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm. Šobrīd biedrība gatavojas atvērt Liepājā Neirorehabilitācijas bērnu atbalsta centru.

Koncertā piedalīsies Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, Karīna Tatarinova, Matīss Pavītols, Inese Kučinska, Edgars Pujāts, Zanda Štrausa, Maija Kalniņa, Normunds Kalniņš, Kaspars Boroduško, Haralds Drekslers, Jānis Daugalis, Dāvis Ābrams, Kaspars Kronpušs, Edgars Jānis Kārkliņš, grupas “Tumsa” un “Crazy Dolls” un citi.

Ieeja koncertā pret ziedojumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+