×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
13. februāris, 2016
Drukāt

Medvedevs: Starp Krieviju un NATO ir iestājies jauns aukstais karš (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs sestdien, 13.februārī, paziņoja, ka starp Krieviju un NATO ir iestājies jauns aukstais karš.

“NATO politiskā līnija attiecībā pret Krieviju mūsu novērtējumā saglabājas nedraudzīga un slēgta. Var teikt arī asāk: mēs esam noslīdējuši uz jauna aukstā kara laikiem,” Minhenes Drošības konferencē paziņoja Medvedevs. “Teju ne katru dienu mūs pasludina par visbriesmīgāko draudu te visam NATO kopumā, te atsevišķi Eiropai, te Amerikai un citām valstīm. Uzņem biedējošas filmas, kurās krievi sāk atomkaru. Es reizēm domāju: mēs šodien esam 2016. vai 1962.gadā?”

Pēc Medvedeva teiktā, reālie draudi šajā “mazajā pasaulē” slēpjas pavisam citur.

Medvedevs arī paziņoja, ka starp Rietumeiropu un Krieviju pastāv komunikācijas problēmas.

“Intensīvs dialogs par eiroatlantiskās drošības arhitektūru nākotnē, globālo stabilitāti, reģionālajiem draudiem šobrīd ir īpaši nepieciešams. Uzskatu to par nenormālu, ka daudzos virzienos tas ir vienkārši pārtrūcis,” sacīja Medvedevs. “Ir paralizēti mehānismi, kas ļāva savlaicīgi noņemt abpusējas raizes.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pashi vinji pashi shaadu situaaciju ir radiijushi… savu imperialistisko murgu deelj. Neviens ne no viena nenorobezhojas, ja ir normaalas savstarpeeju cienju balstiitas attieciibas. No lielaa kaiminja puses naak tikai muljkiigi paarmetumi un nejeedziiga iideeshana…

  2. Vai tad tas nebija Putins, kurš pirmais sāka filozofēt, cik stundās ieņems Baltiju? Vai tad tā nebija Krievija, kas anektēja Krimu un ar drošības dienestu palīdzību uzsāka nekārtības Austrumukrainā? Un kas šodien
    bumbo diktatora Asada opozīcijas spēkus Alepo rajonā Sīrijā, laikā, kad pretējās puses mēģināja uzsākt
    sarunas, bet tās tika speciāli izjauktas. Krievijā laikam tā ir, ka kreisā roka (Medvedjevs) nezina ko dara labā(Putins), tāpēc arī krievu premjeram tik lieli brīnumi, kāpēc NATO ir tik nedraudzīga.

  3. Nu jā Medvedjevs saka .. !

  4. ka NATO ir valsts…..

Draugiem Facebook Twitter Google+