Miķelis Rēdlihs gūst vārtus, “Lokomotiv” pagarina sēriju 0

KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla piektajā spēlē Miķelis Rēdlihs guva pirmos vārtus Jaroslavļas “Lokomotiv” labā, tādējādi sekmējot savas komandas 3:2 uzvaru pār “Severstaļ”. Sērijā līdz četrām uzvarām 2:3, sestā spēle notiks Čerepovecā.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

Miķelim Rēdliham šoreiz bija salīdzinoši lielāks spēles laiks kā iepriekšējās sērijas cīņās – 13 minūtes un 20 sekundes. Tajās Miķelis četras reizes meta pa pretinieka vārtiem un viens no šiem metieniem otrajā trešdaļas sākumā bija rezultatīvs, panākot “Lokomotiv” 1:0 vadību. “Severstaļ” divas reizes atspēlējās, tomēr Stefans Kronvals 58. minūtē izrāva jaroslavļiešiem uzvaru un sērijas pagarinājumu.

Tikmēr sezona beigusies Mitišču “Atlant”, kas ceturtdien Sanktpēterburgā piedzīvoja 0:7 sagrāvi pret “SKA” un zaudēja sērijā ar 1:4. Sandis Ozoliņš spēlēja 17 minūtes un 29 sekundes, kurās divreiz meta pa vārtiem.