Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Andulis, Alnis
Piektdiena, 19. janvāris, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Mīla starp vienas horoskopa zīmes pārstāvjiem. Debesīs rakstīta savienība vai elle zemes virsū?

1. Auns-Auns

1no12
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ja tu esi izveidojis vai plāno veidot partnerattiecības ar savas horoskopa zīmes pārstāvi, rēķinies, ka tās var kļūt vai nu par debesīs rakstītu savienību vai elli zemes virsū. Lai gan jūs abi neesat identiski, tu savā partnerī saskatīsi pats savas sliktākās un labākās īpašības. Dažiem vienādas zīmes pārstāvjiem ir lielāka saderība, taču tas, kā veidosies pāra attiecības, galu galā paliek jūsu pašu rokās.

Kad satiekas divu Uguns zīmju pārstāvji, notiek eksplozija! Divu Aunu savienība var būt neiespējama, ja viņi pakļaujas saviem impulsiem un pastāvīgi badās. Tomēr – ja tu ļausi otra impulsiem iedvesmot tevi, pastāv iespēja, ka starp jums izveidosies veiksmīgas pāra attiecības.

 1. Auns-Auns
 2. Vērsis-Vērsis
 3. Dvīņi-Dvīņi
 4. Vēzis-Vēzis
 5. Lauva-Lauva
 6. Jaunava-Jaunava
 7. Svari-Svari
 8. Skorpions-Skorpions
 9. Strēlnieks-Strēlnieks
 10. Mežāzis-Mežāzis
 11. Ūdensvīrs-Ūdensvīrs
 12. Zivis-Zivis

Pievienot komentāru

Džeina Eira vai Bovarī kundze? Kurai mīlas romāna varonei tu līdzinies pēc zodiaka zīmes (1)Zodiaka zvaigznāji redz sievietē tikai pašu skaistāko. Un par pašām burvīgākajām sievietēm ir uzrakstīti veseli romāni, kuru varones pēc zodiaka zīmes ir līdzīgas tev. Kurai mīlas romāna varonei tad tu īsti līdzinies? Lasi šajā horoskopā!
Draugiem Facebook Twitter Google+