Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
21. janvāris, 2015
Drukāt

Mūžībā aizgājusi Rīgas Operetes teātra soliste Jūlija Vilgerte-Zveja

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 20. janvārī, pa mūžības ceļu aizgājusi Rīgas Operetes teātra soliste Jūlija Vilgerte-Zveja, informē Latvijas Teātra darbinieku savienībā.

Vilgerte-Zveja dzimusi 1927. gada 6. martā un gandrīz 30 gadus bijusi viena no vadošajām Operetes teātra solistēm. 2008. gadā māksliniece uzņemta Teātra Zelta fondā.

“Māksliniece, bez kuras Latvijas Kultūras vēsturē ierakstītā Rīgas Operetes teātra tēls nav iedomājams. Nospēlētas un nodziedātas daudzas lomas klasiskajā repertuārā – Safija “Čigānu barons”, Andžela “Grāfs Luksemburgs”, Klarisa “Baronese Lili”, Rozmari  “Rozmarija”, Odeta “Bajadera” un citas. Lai gaišs un viegls ceļš! Izsakām līdzjūtību tuviniekiem un draugiem,” paziņojumā medijiem raksta savienība.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+