×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
26. februāris, 2014
Drukāt

Nacionālajā teātrī “Ulisa” Mollija sacīs “jā”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pie Veltas Līnes gredzena par spilgtāko mīlētājas lomu aizvadītajā sezonā, spēlējot Mollijas lomu izrādē "Mollija saka jā!" un Šneidera jaunkundzes lomu izrādē "Kabarē", šodien tika Marija Bērziņa.

Šovakar, 26. februārī, Latvijas Nacionālā teātra (NT) Jaunajā zālē gaidāma pirmizrāde “Mollija saka:jā”, kas ir Džeimsa Džoisa “Ulisa” 18.nodaļas iestudējums, portālu LA.lv informēja NT Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Rimšēviča.

“Nav liela māksla pateikt, ka Džeimsa Džoisa “Uliss” ir lielvalsts. Pat gandrīz kontinents. Daži to lasa gadiem, citi apceļo kājām nepārtraukti, vēl citi, kā mēs, (izrādes veidotāji) aizskrien uz vienu no 18 nodaļām un priecīgi par to stāsta citiem. Rakstnieks Dzintars Sodums ir piešķīris visiem latviešiem bezmaksas vīzu uz Ulisu augstākās klases tulkojumā. Stāsts par Molliju ir stāsts par sievieti, kuras galvā haotiski, paradoksāli, spilgti , brīžiem melīgi, bet brīžiem līdz pēdējam dvēseles plikumam skarbi un neķītri lēkā viņas dzīves kumosi,” – stāsta izrādes režisors Pēteris Krilovs.

Džeimsa Džoisa “Uliss” Baltijā tiek uzvests pirmo reizi. Mollijas lomā Marija Bērziņa. Scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Kristīne Ābika, video un digitālo instalāciju autors Voldemārs Dūdums, Jāņa Līdes muzikālais noformējums, gaismu māksliniece Lienīte Slišāne.

Molijai Blūmai ir arī sava mājas lapa www.mollija.lv, kurā, atbildot uz konkursu jautājumiem, var iegūt ielūgumus uz izrādi. Mollijai var sekot arī sociālajos tīklos twitter un facebook.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+