Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
24. maijs, 2012
Drukāt

No auto saloniem visbiežāk zog magnetolas, tālruņus, datorus

sture1

Noautomobiļu saloniem visbiežāk zagtās mantas ir magnetolas, tālruņi, datori, darba instrumenti un somas, kā arī dažādi sadzīves priekšmeti, liecina apdrošināšanas sabiedrības “Ergo” apkopotie dati. Zaudējumi par mantu, kas nozagta no automobiļa salona, vidēji ir 250 lati.

 

“Ergo” speciālistu novērojumi liecina, ka būtiskākie faktori, kas zagļus motivē izdarīt zādzību no automašīnu salona, ir: no ārpuses labi redzamā vietā atstāts priekšmets neatkarīgi no tā vērtības, mašīna atrodas nepārskatāmā, nomaļā un neapgaismotā vietā, mašīnai nav aizvērti logi.

Zādzības no transportlīdzekļu saloniem notiek bieži, tomēr statistika liecina, ka šādu zādzību skaita palielinājums novērojams, sākoties siltajam laikam.

“Ergo” norāda, ka atšķirībā no detaļu zādzībām, zādzības no automobiļu saloniem nav saistītas ar automašīnu markām. Piemēram, no detaļu zādzībām visbiežāk cieš “BMW”, “Mercedes-Benz”, “Audi” un “Volvo” auto marku īpašnieki. Savukārt saskaņā ar statistiku zādzības no auto saloniem tiek veiktas neatkarīgi no transportlīdzekļa markas un izlaiduma gada, bet gan pēc garnadža subjektīvām aplēsēm, ka automašīnā atstātajām mantām piemīt pārdošanas vērtība un tās būtu viegli un ātri realizējamas.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+