Mobilā versija
+0.8°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
3. augusts, 2016
Drukāt

No Liepiņa frakcijas vadības grožus pārņems Bondars (9)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas Reģionu apvienības Saeimas frakcijas sēdē vienbalsīgi par frakcijas vadītāju ievēlēts Mārtiņš Bondars. Viņa vietnieki būs līdzšinējie frakcijas vadītāja vietnieki – Juris Viļums un Nellija Kleinberga.

“Mans mērķis ir turpināt būt par konsekventu savās domās un darbos opozīcijas partiju, liekot valdošajām partijām strādāt iedzīvotāju, nevis šauru grupu interešu labā,” norāda Mārtiņš Bondars.

Līdzšinējais frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš līdz ar spēkā stājušos tiesas spriedumu, ar kuru viņam piespriests kriminālsods par nepatiesu ziņu norādīšanu valsts amatpersonas deklarācijā, ir zaudējis Saeimas deputāta mandātu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Esmu priecīgs!

  2. Kārtējie pekstiņi Atbildēt

    Kas no tā mainās?

  3. Beidzot normāls vadītājs – jauns un mūsdienīgu skatījumu uz lietām! Lai tie pie varas esošie saturas!

  4. Bondars ir iefiltrējies pie Reģionu apvienības tikai lai ielīstu siltā vietiņā…. Ir tāda sajūta, ka Liepiņš viens pats cīnās pret ZZS mafiju, jo nav dzirdēts, ka kāds no LRA deputātiem aizstāvētu Daini!

  5. šausmīgi patīk šis …

  6. Kāds grib buču?

  7. Liepiņš vismaz runāja konkrēti, bet šitas muldoņa man galīgi nav pieņemams. Kad Kaimiņu vajadzēja aizstāvēt, tad Bondars bija kluss un nemanāms, bet Liepiņš to darīja….

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (1)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+