Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
22. februāris, 2016
Drukāt

Austrijas iekšlietu ministre noraida ES pārmetumus

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Austrijas iekšlietu ministre Johanna Mikla-Leitnere

Austrijas iekšlietu ministre Johanna Mikla-Leitnere noraidījusi Eiropas Savienības pārmetumus par Vīnes valdības plānu turpmāk no imigrantiem pieņemt ne vairāk kā 80 patvēruma pieteikumus dienā.

Ministre norādīja, ka ES migrācijas komisāra vēstule “nosūtīta uz nepareizu adresi”. “Tam vajadzētu būt vispārzināmam faktam, ka Austrijai nav ES ārējās robežas, un līdz ar to tā nav pirmā drošā valsts, kur šie cilvēki (imigranti) nonāk,” skaidroja ministre. Sūdzības vajadzētu sūtīt uz tām drošajām valstīm, kuras imigranti šķērso pa ceļam uz Austriju, viņa piebilda. Vīne apgalvo, ka ierobežojumi ir nepieciešami, jo ES plāns ar Turcijas palīdzību samazināt bēgļu plūsmu joprojām nedarbojas. ES komisārs Avramopuls nosūtīja Miklai-Leitnerei vēstuli, kurā pauda pārliecību, ka jaunie ierobežojumi “neatbilst Austrijas saistībām Eiropas un starptautisko tiesību jomā”. Arī Austrijas kanclers Verners Faimans uzsvēris, ka Austrija no sava lēmuma neatteiksies.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (1)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+