Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
22. februāris, 2016
Drukāt

Austrijas iekšlietu ministre noraida ES pārmetumus

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Austrijas iekšlietu ministre Johanna Mikla-Leitnere

Austrijas iekšlietu ministre Johanna Mikla-Leitnere noraidījusi Eiropas Savienības pārmetumus par Vīnes valdības plānu turpmāk no imigrantiem pieņemt ne vairāk kā 80 patvēruma pieteikumus dienā.

Ministre norādīja, ka ES migrācijas komisāra vēstule “nosūtīta uz nepareizu adresi”. “Tam vajadzētu būt vispārzināmam faktam, ka Austrijai nav ES ārējās robežas, un līdz ar to tā nav pirmā drošā valsts, kur šie cilvēki (imigranti) nonāk,” skaidroja ministre. Sūdzības vajadzētu sūtīt uz tām drošajām valstīm, kuras imigranti šķērso pa ceļam uz Austriju, viņa piebilda. Vīne apgalvo, ka ierobežojumi ir nepieciešami, jo ES plāns ar Turcijas palīdzību samazināt bēgļu plūsmu joprojām nedarbojas. ES komisārs Avramopuls nosūtīja Miklai-Leitnerei vēstuli, kurā pauda pārliecību, ka jaunie ierobežojumi “neatbilst Austrijas saistībām Eiropas un starptautisko tiesību jomā”. Arī Austrijas kanclers Verners Faimans uzsvēris, ka Austrija no sava lēmuma neatteiksies.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+