Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. septembris, 2016
Drukāt

Notverti divi traktora zagļi

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Ilustratīvs attēls

Par traktora zādzību no zemnieku saimniecības Aizkraukles pagastā aizturētas divas personas, informēja Valsts policijā (VP).

Informāciju par 35 000 eiro vērtā traktora “JOHN DEER 6320” zādzību no zemnieku saimniecības teritorijas pagalma policija saņēma vakar, 18.septembrī pēc pulksten astoņiem no rīta. Papildus tika informēts, ka no zemnieku saimniecības palīgtelpas nozagta arī nauda 100 eiro, 440 litri dīzeļdegvielas un lopbarības sagatavošanas tehnika.

Policijas darbinieki uzsāka izmeklēšanu un sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes ceļu policijas darbiniekiem jau pēc dažām stundām Jumpravā, kādā neapdzīvotas viensētas pagalmā aizturēja 1978.un 1996.gadā dzimušus vīriešus, Aizkraukles novada iedzīvotājus. Turpat viensētā atrada arī nozagto traktoru un lopbarības sagatavošanas tehniku. Nozagtais traktors un lopbarības sagatavošanas tehnika atgriezta īpašniekam.

Par noziedzīgo nodarījumu uzsākts kriminālprocess par zadzību lielā apmerā.Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizturēto personu saistība ar citiem līdzīgiem noziegumiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+