×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
14. decembris, 2017
Drukāt

“Olainfarm” skaidro, kāpēc Maligina atraitne atbrīvota no uzņēmuma valdēm (7)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izmaiņas SIA “Silvanols” valdē, tostarp no valdes priekšsēdētāja amata atbrīvojot Elīnu Maliginu, ir uzņēmuma akcionāru lēmums un tas ir pieņemts, lai veicinātu “Silvanols” izaugsmi un konkurētspēju, informēja “Silvanols” mātesuzņēmumā AS “Olainfarm”.

Šī motivācija esot attiecināma arī uz pārmaiņām vēl viena “Olainfarm” meitas uzņēmuma SIA “Longgo” valdē.

Kā ziņots, trešdien no zaļās farmācijas uzņēmuma SIA “Silvanols” valdes priekšsēdētājas amata atbrīvota uzņēmuma māteskompānijas “Olainfarm” līdzšinējā lielākā akcionāra Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina, liecina “Firmas.lv” dati. Trešdien veiktas izmaiņas uzņēmuma valdē, no tās izslēdzot Elīnu Maliginu, bet valdes priekšsēdētājas amatā apstiprinot līdzšinējo valdes locekli, ilggadējo finanšu direktori Lieni Puriņu. Valdē trešdien iecelta “Olainfarm” meitasuzņēmuma SIA “Longgo” valdes locekle un mārketinga vadītāja Ieva Palma. Uzņēmuma valdē darbu turpina arī ražošanas direktors Jevgeņijs Zainapovs.

Trešdien atbrīvota arī farmaceitisko preparātu ražošanas uzņēmuma “Longgo” valde – tās priekšsēdētāja Maligina un valdes locekles Palma un Santa Zapevālova. Jaunajā valdē iecelta Palma un Puriņa.

Par abu uzņēmumu prokūristu trešdien iecelts “Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš.

Maligina par “Silvanola” valdes priekšsēdētāju tika iecelta šī gada pavasarī, nomainot Artjomu Borcovu, kurš darbu turpināja “Olainfarm” koncernā. Savukārt “Longgo” viņa vadīja kopš uzņēmuma dibināšanas šī gada vasarā.

“Silvanols” ir dibināts 1994.gadā un nodarbojas ar farmaceitisko preparātu un pamatvielu izpēti un ražošanu. Uzņēmuma īpašnieks ir zāļu ražotājs “Olainfarm”. “Silvanols” 2016.gadā strādāja ar 4 864 995 eiro apgrozījumu, kas bija par 19% vairāk nekā 2015.gadā, un guva 255 362 eiro peļņu.

“Longgo” dibināts šī gada vasarā un pilnība pieder “Olainfarm”.

Kā ziņots, nedēļas nogalē nomira uzņēmējs, “Olainfarm” vadītājs un lielākais akcionārs Valērijs Maligins.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Vai tad valdības ministru rotēšana no nozares uz nozari,vadoties tikai pēc partijas piederības,nav vēl lielākas šausmas? Tāpēc jau esam tur,kur esam un tālāk netiekam!

  2. Drausmas, kāds cinisms! Nelaiķis vēl nav apglabāts, šie jau amatus dala…..

  3. pareizi dara, aktrisi bez pieredzes lielākā farmācijas uzņēmuma valdē, tās ir šausmas
    vēl kaudzi līdzīgu gadījumu un Latvija varēs uzsākt bankrota procedūru

  4. Zīmīgi, ka pats Maligins vēl nav paglabāts, bet viņa atraitne jau izmesta no vadošiem amatiem farmācijas firmās. Rādās, ka tur ir kāds zemteksts, kas prasās pēc skaidrojuma.

  5. Foto redzama IZLĒMĪGA sieviete ar STINGRU raksturu.
    Bet farmācijas biznesā parasti ļoti nelabprāt pieņem …svešos, jo tas ir “netīrs” bizness ar dubulto oderi…
    .. Godmann ar savu lielo pieredzi nedos samelot…

  6. Baigi vīrišķīga duņa.

  7. (: līdzjūtība bērniem un vecākiem ..MALIGINAM BIJA JĀDZĪVO !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+