×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
16. decembris, 2014
Drukāt

DP veikusi kratīšanas Osipova un Girsa dzīvesvietās (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Politiskā ekstrēmista Jevgēņija Osipova dzīvesvietā otrdien Drošības policija (DP) esot veikusi kratīšanu, teikts Osipova “Facebook” profilā.

Osipovs arī norāda, ka biedrības “Russkaja Zarja” viens no līderiem Illarions Girss neatbild uz telefona zvaniem, tāpēc pieļauj, ka Girss, iespējams, ir arestēts.

Kratīšanas laikā Osipovam izņemti datori.

DP apstiprināja, ka otrdien Liepājā veikusi tiesas sankcionētas kratīšanas Girsa un Osipova deklarētajā adresē, kā arī Girsa faktiskajā dzīvesvietā.

“Šīs kratīšanas tika veiktas kriminālprocesā, kas sākts saskaņā ar Krimināllikuma 74. 1pantu par genocīda, noziegumu pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošanu, kā arī Krimināllikuma 93.pantu par valsts simbolu zaimošanu,” norāda DP.

Ņemot vērā izmeklēšanas intereses, DP no sīkākiem komentāriem pagaidām atturas.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. ,Cerēsim ,ka, jaunais DP, priekshnieks Mežvieta k-gs,neļaus visādām salashņām ņirgāties par mūsu valsti. Bet,ja, kādam nepatīk,-Putins aicina,savus tautiešus-lūdzu,-uz visām četrām pusēm…..

  2. Vai tiešām šos izdzimteņus nevar aizsūtīt uz viņu zemi?

  3. Vakar Krievijas НТВ vesels sižets bija safabricēts par šiem krievu nacistiem,bet pasniegts sižets ,protams,kā cietēji,”brīvas”domas ķīlnieki,nepamatoti represēti utt.Ak vēl Linders bija kadros ar savu viedokli.

  4. Shie ir dvi aktieri ne specdienestu darbonji…

  5. Krievu specdienestu ielikteņi nav tik dumi,ka strādās no mājas datoriem.Rociet citviet.

  6. Kā no DP aiztinās okupācijas laiku milicis un bijušais komunists Reiņiks, tā šajā iestādē ir acīmredzamas pārmaiņas. Beidzot DP sāk strādāt Latvijas labā. Paldies par to jaunajam DP priekšniekam!

  7. Viņu atklātā ņirgāšanās par manu valsti,man ir nepieņemama.Lai Dievs dod, ka viņi saņem pelnītu sodu!

  8. ja šie sēdētu, tad ticētu DP darbam, bet viņi tik darbojas un apdraud valsti manu zemi LATVIJU. Pat muļķim skaidrs nekā neatradīs, 5 kolonna visu kontrolē.

Draugiem Facebook Twitter Google+