×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
15. oktobris, 2015
Drukāt

Otro dienu turpinās ugunsgrēku likvidācijas darbi Liepājā, Cēsīs un Tērvetes novadā

ILustratīvs attēls. Foto-ShutterstockILustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus – 21 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, savukārt astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plkst. 14.07 VUGD saņēma izsaukumu uz Jaunā ielu Liepājā, kur gruzdēja skaidas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vairākās vietās 200m2 platībā un līdz pat 10 metru dziļumā gruzd apmēram 15 metrus augsta šķeldu kaudze. Ugunsgrēka dzēšanas darbos iesaistījās arī trīs traktori un divas kravas automašīnas, kas veica šķeldas pārkraušanu un pārvešanu, lai ugunsdzēsēji varētu piekļūt gruzdošajām vietām un tās saliet ar ūdeni. Šorīt ugunsgrēka lokalizācijas un likvidācijas darbi turpinās.

Plkst. 15.19 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Niedru ielu Cēsīs, kur gruzdēja kūdra. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka abās pusēs dzelzceļam sliedēm tika dedzināti zari, kā rezultātā astoņās vietās nepilna kilometra garumā deg kūdra 20–50cm dziļumā. Ugunsgrēka dzēšanu apgrūtina tas, ka ugunsdzēsējiem glābējiem nav iespējams ar tehniku piekļūt degšanas vietai un tās tuvumā arī nav ūdens ņemšanas vietas. Šodien ugunsgrēka dzēšanas darbi tiek turpinās.

Plkst. 16.46 tika saņemts izsaukums uz Tērvetes novada Tērvetes pagastu, kur šķūnī bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu siena šķūnis ar siena ruļļiem. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās arī Tērvetes pašvaldības ugunsdzēsības komanda un tika piesaistīta arī traktortehnika, kura no šķūņa veda ārā degošos siena ruļļus, kurus ugunsdzēsēji glābēji salej ar ūdeni. Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 3.52 un tajā deg šķūņa jumts 650m2 platībā un 80 siena ruļļi. Šorīt ugunsgrēka likvidācijas darbi vēl turpinās.

Plkst. 17.23 VUGD saņēma izsaukumu uz Vecumnieku novada Stelpes pagastu, kur dega šķūnis. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega vienstāvu saimniecības ēka un septiņi siena ruļļi 100m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 20.33.

Vakarā plkst. 20.23 tika saņemts izsaukums uz Aknīstes novada Asares pagastu, kur vienstāvu graudu bunkurā dega graudi 60m2 platībā. Plkst. 22.42 ugunsgrēks tika likvidēts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+