×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. janvāris, 2014
Drukāt

Ozoliņš: Karoga nešana būs nozīmīgs brīdis manā dzīvē

foto: LETAfoto: LETA

“Tas būs nozīmīgs brīdis ne tikai manā karjerā, bet visā dzīvē,” tā trešdien atzina slavenais hokejists Sandis Ozoliņš, kurš nosaukts par Latvijas karognesēju Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā.

“Nezināju, ka ir opcija atteikties,” žurnālistus ar humoru pacienāja Sandis Ozoliņš. “Man paziņoja un esmu ļoti pagodināts nest Latvijas karogu olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā. Redzot Jāņa Kvēpa emocijas, sapratu, ka īsti vēl neapzinos šī notikuma patieso nozīmi. Esmu priecīgs, jo olimpiskās spēles notiek reizi četros gados. Prieks par visiem sportistiem, kas kvalificējušies. Tikai šodien uzzināju (oficiāli par karoga nešanu). Apkārtējās runas un baumas neklausījos. Tas būs nozīmīgs brīdis manā dzīvē. Ļoti ceru, ka uz Sočiem lidosim kopā ar Martinu (Dukuru) un varēšu pakonsultēties par karoga nešanas niansēm, jo neko tādu līdz šim neesmu darījis. Es neesmu māņticīgs un nedomāju, ka karoga nešana varētu atspēlēties ar neveiksmēm laukumā. Tas ir tik liels gods, ka novērtēju augstāk nekā manus sportiskos sasniegumus.

Kā veselība? Sestdien ar izlasi sākšu trenēties. Man bija jāuztaisa magnētiskā rezonanse un tad attiecīgi tika pieņemti lēmumi.

Izlase Sočos katrā spēlē cīnīsies par uzvaru, neskatoties uz to, kas mums nāks pretī.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+