×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
11. maijs, 2015
Drukāt

Par auto zādzībām un to detaļu pārdošanu aiztur organizētu grupu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Valsts policija (VP) aizdomās par automašīnu zādzībām un zagto automašīnu detaļu tirdzniecību martā un aprīlī aizturēja organizētu grupu. Kratīšanas laikā kādā autoservisā atrasts un atsavināts liels skaits zagtu automašīnu detaļu, informē VP.

VP Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki, veicot operatīvās izmeklēšanas pasākumus, noskaidroja, ka Latvijā darbojas organizēta noziedzīga grupa, kas nodarbojas ar automašīnu zādzībām, zagto automašīnu izkomplektēšanu rezerves daļās un tālāku detaļu pārdošanu.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka automašīnas zagtas laikā no 2014. gada decembra līdz šī gada martam. Organizētā grupa bija nozagusi septiņas automašīnas – piecas “Toyota” un divas “BMW” markas auto. Kopējais zādzību rezultātā nodarītais kaitējums ir aptuveni 90 000 eiro.

Noskaidrojot iespējamo zagto automašīnu rezerves detaļu tirdzniecības vietu, policijas darbinieki veica kratīšanu kādā autoservisā Jelgavā, kur policija atrada un atsavināja lielu skaitu detaļu no iepriekš zagtām automašīnām.

Izmeklēšanas laikā Kriminālpolicijas darbinieki arī konstatēja, ka netālu no autoservisa kādā garāžu kooperatīva garāžā atrodas vēl divu zagtu automašīnu detaļas.

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar Zemgales reģiona Kriminālpolicijas darbiniekiem par zagto automašīnu izkomplektēšanu rezerves daļās un tālāku to tirdzniecību aizturēja trīs personas – 1968., 1988. un 1985. gadā dzimušus vīriešus.

Policijā sākts kriminālprocess par zādzību lielā apmērā, ko izdarījusi organizēta grupa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+