×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
11. oktobris, 2016
Drukāt

Par krēslu, galdu un ēdiena izmētāšanu aiztur iereibušu bāra apmeklētāju

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) pagājušā piektdienā aizturējusi kādu iereibušu sievieti par ālēšanos bārā, aģentūru BNS informēja RPP.

Policija saņēma informāciju par stipri iereibušu un agresīvu sievieti kādā no Avotu ielas apkaimes krogiem.

Ierodoties norādītajā krogā, policisti uz zemes pamanīja gulošu sievieti blakus sadauzītiem šķīvjiem, izgrūstītiem krēsliem un galdiem. Grīda un sienas bija notašķītas ar ēdiena paliekām, tāpat ēdiena traipi bija gan uz sievietes, gan apsarga apģērba.

Policisti uzrunāja sievieti, taču viņa nespēja skaidri atbildēt uz jautājumiem. Uz notikuma vietu izsaukti mediķi. Gaidot mediķus, sieviete nedaudz atžirga un sāka vicināties ar kājām un rokām. Agresīvā sieviete aizturēta līdz mediķu ierašanās brīdim.

Vēlāk iestādes darbiniece pastāstīja, ka sieviete sākotnēji lamājusies ar cieņu aizskarošiem vārdiem. Uz aizrādījumiem viņa nav reaģējusi, tā vietā centusies pagrūst bāra īpašnieku. Ņemot vērā klientes neadekvāto uzvedību, pasaukts apsargs, kurš sievieti lūdzis pamest krodziņa telpas, taču sieviete nav spējusi nomierināties. Iereibusī dāma paņēma zupas šķīvjus un meta ar tiem apsargam. Pēc vairāku trauku sašķaidīšanas viņa ķērās arī pie mēbelēm. Apsargs sievieti piespieda pie zemes un gaidīja policijas ierašanos.

Atbraukušie mediķi konstatēja, ka sievietei hospitalizācija nav nepieciešama.

52 gadus vecā nekārtību cēlāja nogādāta Valsts policijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+