×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
23. decembris, 2016
Drukāt

Pāvests sūdzas par pretestību reformām Vatikānā (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Ļaunprātīga pretestība [pārmaiņām] pūžņo maldīgos prātos un izvirzās, kad sātans iedvesmo ļaunus nodomus, [un] slēpjas aiz paštaisniem un bieži apsūdzošiem vārdiem, cenšoties panākt mierinājumu tradīcijās,” norādīja pāvests.

Vatikāns. Pāvests Francisks paziņojis Romas kūrijai, ka viņa virzītās reformas Vatikāna administrācijā saskaras ar “ļaunprātīgu pretestību”. Reformas “nevar tikt uzskatītas par plastisko operāciju, (..) lai izrotātu kūrijas novecojošo ķermeni, vai par plastisko ķirurģiju krunku aizvākšanai. Dārgie brāļi, ne jau par krunkām mums baznīcā ir jāuztraucas, bet par traipiem”, uzsvēra Francisks. Savā runā pāvests arī atzina, ka nepieciešams, lai Vatikāna iestādēs, tostarp vadošos amatos, strādātu vairāk cilvēku no ārvalstīm, nereliģiozi cilvēki, kā arī sievietes, tādā veidā atspoguļojot katoļu baznīcas globālo izplatību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. baznīca pret naudas varu Atbildēt

    Cik var noprast Vatikāns nelēka pakal globalistu diktātam. Ko tur globalisti ir saspieduši uz pāvestu un tas piekritis tapat kā Merkele lūza Sorosa prieksā. Un nu paliek par muļķi.
    Tādā gadījumā visu cieņu. Pat ka esmu tākā riktīga baznīcas pretiniece. Visu cieņu!!

    • Kur ta pāvests pats tā piekrita? Vai tad viņam svētajos rakstos tā rakstīts, ka tas, kurs spekulē un sarauš vairāk naudas var izgrozīt dieva likumus?
      Nebij laikam izvēles baidījās tikt izķengāts un salūza. Bet viņiem jau laikam tā ieprogrammēts, ka viņiem visu piedod, vaine. Var darīt ko grib. Tikai paļudz un piedos.

Draugiem Facebook Twitter Google+