×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Pazīstami aktieri un dziedātāji sagatavojuši īpašu Mātes dienas koncertu (1)

Toma Nordes fotoToma Nordes foto

7. maijā Jelgavas Kultūras namānotiks krāšņs un emocionāls Mātes dienai veltīts koncerts “Mans stāsts”, kuru sadarbībā ar telekompāniju LNT veido režisors un populārais Dailes teātra aktieris Intars Rešetins un kas pulcēs daudzus pazīstamus mūziķus, LA.lv pastāstīja producents Sandis Mohovikovs.

Gatavojoties koncertam, 5. aprīlī LU Botāniskajā dārzā tika filmēta Mātes dienas koncerta pašreklāma, kuras laikā koncerta dalībnieki Ieva Akuratere, Olga Rajecka, Rēzija Kalniņa, Varis Vētra, Marts Kristiāns Kalniņš un Gints Andžāns, kā arī bērnu ansamblis “Dzeguzīte” zīmēja savu bērnības pļavu un kavējās atmiņās par bērnību. Tāpat arī Ieva Akuratere, Olga Rajecka un Varis Vētra ierakstīja speciālus un sirsnīgus apsveikumus Mātes dienā, kas maija sākumā būs skatāmi telekanālā LNT.

“Koncerts būs kā emocionāls un personisks stāsts par mūsu mīļajām mammām. Koncertu vēlos veidot caur personisko prizmu – iemīļoti mākslinieki ne tikai dziedās, bet arī atklās stāstus un atmiņas par savām mīļajām un īpašajām mammām,” norāda režisors Intars Rešetins.

Koncertā piedalīsies Rēzija Kalniņa, Gints Andžāns un Kristaps Rasims, Marts Kristiāns Kalniņš, Māra Upmane-Holšteina, Ieva Akuratere, Olga Rajecka un Ginta Krievkalna, Varis Vētra, kā arī Latvijas Radio bērnu ansamblis “Dzeguzīte”. Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupa “Vintāža”.

Koncertā skanēs Vara Vētras dziesma “Māmiņai”, kas jau kļuvusi par Mātes dienas himnu un tituldziesmu. Gaidāms arī māsas un brāļa – Rēzijas Kalniņas un Marta Kristiāna Kalniņa – sirsnīgs apsveikums Rēzijas mammai – aktrisei Helgai Dancbergai. Olga Rajecka dziedās dziesmu “Saullēkts”, kas tapusi laikā, kad viņa gaidīja savu meitu Mariju, savukārt Ieva Akuratere izpildīs dziesmu, ko sarakstījusi, kad bija sava dēla Matīsa gaidībās. Koncerta programmā gaidāmas arī citas sirsnīgas tikšanās, apsveikumi un pārsteigumi.

7.maijā notiks divi Mātes dienas koncerti – plkst. 13 un 16.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Olgai Vivene Westvood kurpītes. Smuki, bet ne īsti atbilstošas vecumam. Dikti jau grib vēl pēc meitenītes izskatīties 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+