×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
20. novembris, 2013
Drukāt

Pirmoreiz uzņēmumi kopīgā akcijā “izpārdos” Liepāju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 29. novembra līdz 1. decembrim Liepājā tiek rīkota vēl nebijusi akcija – “Liepājas izpārdošana”, kuras laikā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja tikt pie ievērojamām atlaidēm dažādos pakalpojumu sniegšanas uzņēmumos, portālu “LA.lv” informēja Liepājas tūrisma un tirdzniecības uzņēmēji.

“Kamēr valsts mērogā tiek risinātas metalurģijas uzņēmuma problēmas, Liepājas tūrisma un tirdzniecības uzņēmumi organizē akciju “Liepājas izpārdošana”, lai sarūpētu nebijušu piedāvājumu gan liepājniekiem, gan pilsētas viesiem. Ar saukli “Mēs Liepāju neatdodam, mēs Liepāju izpārdodam!” akcijā ikvienam, nosaucot atslēgas vārdus “Es mīlu Liepāju”, būs iespēja tikt pie ievērojamām atlaidēm, ko piedāvā lielākās Liepājas viesnīcas, iecienītākie ēdināšanas uzņēmumi, apmeklētākās izklaides vietas, kultūras iestādes un labākie veikali,” paziņojumā norāda pasākuma rīkotāji.

Viesnīcas “Līva” vadītājs un akcijas iniciators Andis Deņisovs stāsta, ka Liepājas uzņēmumi ar šo akciju vēlas pateikt, ka Liepājā dzīve nav apstājusies un “viss notiek”. “Akcijas mērķis ir, apvienojot Liepājas uzņēmumus, sagatavot labāko iespējamo piedāvājumu gan gardēžiem, gan mākslas cienītājiem, gan izklaižu tīkotājiem, gan šopaholiķiem, gan vienkārši Liepājas faniem,” piebilst Deņisovs.

Pašlaik akcijā iesaistījušies vairāk nekā 50 uzņēmumi  – to vidū ir gan viesnīcas, gan kafejnīcas un restorāni, gan izklaides un atpūtas vietas, kultūras un sporta objekti. Tāpat atlaides piedāvās vairāk nekā 20 tirdzniecības vietās un veikalos. Lielākās Liepājas viesnīcas “Līva”, “Europa City Amrita”, “Fontaine Royal” un “Promenāde Hotel” akcijā piedāvā izbaudīt atpūtu, rezervējot numurus ar 50% atlaidi.

Lai Liepājas apmeklējums sniegtu vairāk pozitīvu emociju, akcijas laikā liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja piedalīties arī Ziemas festivāla piedāvātajos pasākumos, kas šogad solās būt īpaši krāšņi – 30. novembrī tiks iedegta pirmā svece lielajā Rožu ielas adventes vainagā, bet 1.decembrī varēs vērot tradicionālo masku gājienu un būt pat lieciniekiem svinīgajai pilsētas centrālās egles iedegšanai Rožu laukumā.

Izpārdošanā iesaistījies arī Liepājas Simfoniskais orķestris, 29. novembrī piedāvājot koncertus ar solistes Līgas Baltābolas (vijole) un diriģenta Normunda Šnē piedalīšanos. Savukārt 30. novembrī notiks klasiskās mūzikas koncerts ar soprāna Diānas Silovas, pianista Pētera Plakida, vijolnieka Dzintara Beitāna un čellista Ivara Bezprozvanova piedalīšanos.

Tāpat Liepājā būs iespēja lētāk iegādāties arī biļetes uz Liepājas teātra 2014.gada janvāra izrādēm, bet Liepājas Muzeja apmeklētāji izstādi “Francijas mākslas pērles. Grafika” akcijas nedēļas nogalē varēs baudīt par puscenu. Tiem, kas priekšroku dod aktīvai atpūtai, īpašus piedāvājumus ir sagatavojuši Liepājas Olimpiskā Centra “SPA&Baseins”, Liepājas ledus halle un arī Karostas cietums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+