Latvijā
Kriminālziņas

Ceļa posms izsenis diezgan bīstams: policija par avāriju, kurā bojā gāja bērns 16

Traģisks negadījums pirmdien noticis Kurzemē, kas prasīja astoņus gadus veca zēna dzīvību. Tētis ar trim bērniem brauca mājās uz Rīgu, taču dažus kilometrus aiz Vānes ģimenes auto ietriecās kokā. Abas meitas nogādātas slimnīcā, bet astoņus gadus vecais puika no gūtajām traumām nomira. Reanimācijas pasākumi notikuma vietā bija neveiksmīgi.

Visi bērni sēdējuši aizmugurē. Mašīnas bagāžniekā bijuši kokmateriāli, kas arī devis papildus triecienu no aizmugures, par pirmajiem secinājumiem informē policija. Likumsargi skaidro negadījuma apstākļus, tostarp, vai visi bērni bija piesprādzējušies.

Policijas pārstāvis Janeks Bahs kā reālāko nelaimes cēloni min neatbilstošu ātrumu: “Tas ir diezgan bīstams ceļa posms jau izsenis, tieši tādēļ tur ir uzstādīta ceļa zīme par ātruma ierobežojumu – 70 km/h. Tur koku aleja ir ļoti tuvu ceļam abās pusēs, mazākā kļūda un autovadītājs ietriecas kokā, nevis uzbrauc uz lauka.”

Ceļa posms Tukums – Kuldīga pirms diviem gadiem ir no jauna noasfaltēts un tajā palielinājusies satiksmes plūsma. Pēdējos mēnešos tur notikuši vairāki negadījumi. Bet šī ir pirmā avārija ar bojāgājušo. Policija šajā apkārtnē patrulējot pastiprināti. “Šis iezīmējas kā viens no bīstamajiem posmiem,” uzsver J. Bahs.

“Šis līkums ir ļoti bīstams, te ir ļoti daudz avāriju bijušas,” raidījumam “Degpunktā” stāstīja apkārtnē dzīvojošā Ināra, pie kuras mājas netālu augošā kļava izrādījās liktenīga ģimenei.

LA.lv