×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. jūlijs, 2014
Drukāt

Policija: “Positivus” norise ir mierīga

Foto-LETAFoto-LETA

Otrajā festivāla “Positivus” dienā Salacgrīvā policija reģistrējusi nedaudz vairāk pārkāpumu, taču, ņemot vērā lielo apmeklētāju skaitu, pasākums kopumā norit mierīgi, aģentūru BNS informēja Valsts policijas pārstāve Sintija Virse.

Tostarp policijā vērsās kāds vīrietis, kurš turpat Salacgrīvā par 50 eiro no kādas privātpersonas bija iegādājies festivāla biļeti, taču uzrādot to pie ieejas, izrādījās, ka biļete nav derīga. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 22 notikumi, kuros bija nepieciešama policijas iesaistīšanās. 12 gadījumos policija konstatēja nelikumīgu narkotisko un psihotropo vielu apriti, kad pie vairākiem apmeklētājiem atrada un atsavināja nezināmas izcelsmes vielas.

No rīta saņemta informācija par incidentu telšu pilsētiņā, pēc kura miesas bojājumus guvis kāds vīrietis, savukārt ar iespējamu alkohola intoksikāciju mediķu aprūpē tika nogādāta jauna sieviete. Vakara gaitā administratīvo sodu saņēmuši arī divi pasākuma apmeklētāji, kuru uzvedība nebija adekvāta.

Tika saņemta informācija arī par automašīnas zādzības faktu, taču šī situācija beidzās laimīgi, jo festivāla apmeklētājs savu spēkratu atrada, kad atcerējās, kur to novietojis.

Ceļu satiksmes drošības jomā nav fiksēti būtiski pārkāpumi un nav notikuši ceļu satiksmes negadījumi.

Joprojām strādā arī atrasto mantu birojs un policija meklē īpašniekus lielam skaitam atslēgu saišķu, pāris mobilajiem tālruņiem, makiem un citām mantām. Ikvienu, kurš ir pazaudējis mantas, policija aicina vērsties arī personīgi policijas teltī pasākuma norises vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+