×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
5. septembris, 2014
Drukāt

Policisti Rīgā aiztur laupītāju pārīti; aicina ziņot citus cietušos (2)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki vakar aizturēja 1983. gadā dzimušu laupītāju un viņa līdzdalībnieci. Ir pamatotas aizdomas, ka attēlā redzamais vīrietis ir veicis vēl citus noziedzīgus nodarījumus, informē Valsts policijā.

Tādēļ VP aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086327, 67086336, 67086302 vai 110.

Policijā vēsta, ka attēlā redzamais vīrietis un kāda sieviete, pielietojot vardarbību, naktī uz ceturtdienu aplaupījuši kādu pāri.

Naktī uz ceturtdienu ap pulksten 1:10 Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Kalna ielu, Rīgā, kur, pielietojot vardarbību, tika aplaupīts kāds pāris.

Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka vīrietis un sieviete gājuši pa ielu, kad pie viņiem pienācis kāds pāris. Starp abiem vīriešiem izcēlies konflikts, kur vienam no vīriešiem tika nodarīti miesas bojājumi, un pēc konflikta sievietei, kura izsauca policiju, tika atņemts mobilais tālrunis un nauda.

Vīrietis, kurš konfliktā guva miesas bojājumus tika nogādāts slimnīcā. Savukārt policisti kopā ar cietušo sievieti pārmeklēja tuvāko apkārtni. Pēc neilga laika cietusī pamanīja un atpazina savus pāridarītājus.

Policisti vainīgos aizturēja un nogādāja Rīgas Latgales iecirknī. Pie aizturētajām personām tika atrasts nolaupītais mobilais tālrunis un nauda, ko cietusī sieviete atguva.

Aizturētie ir 1990.gadā dzimusi sieviete un 1983.gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk vairākkārt tiesāts par laupīšanām. Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. STEIDZĪGI naturalizēt un uzdāvināt pilsonību ….. mēs nedrīkstam atdot mūsu krievus saplosīšanai …… KĀDA POLITIĶA IZTEICIENI …..

  2. tas ir Aleksandrs Soloveijs

Draugiem Facebook Twitter Google+