Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
28. aprīlis, 2015
Drukāt

Porcelāna muzejs piedāvās auseklīšu darbnīcu

Foto: Juris RozenbergsFoto: Juris Rozenbergs

1. un 2. maijā no plkst. 11. līdz 17 Rīgas Porcelāna muzejā aicinām gan lielus, gan mazus radoši pavadīt laiku, apmeklējot “Porcelāna auseklīšu darbnīcu”, LA.lv uzzināja muzejā.

Radošā porcelāna veidošanas un apgleznošanas darbnīca piedāvās apmeklētājiem svētku noskaņās radīt lieliskas piemiņas lietas, veidojot vai apgleznojot porcelānu. Svētku reizei par godu izstrādāta jauna veidošanas forma – auseklītis. Populāro etnogrāfisko motīvu būs iespējams izveidot par brošu, piekariņu vai dekoratīvu magnētu. Ar profesionāliem materiāliem radītās lietas pēc tam tiks apdedzinātas keramikas krāsnī. Idejas īstenot palīdzēs māksliniece un porcelāna radošās darbnīcas vadītāja Diāna Boitmane.

Porcelāna veidošanai īpaša svētku cena – 3.40 eiro, ieskaitot auseklīša formas veidošanu. Dalība apgleznošanas darbnīcā – 4.60 – 10.50 eiro.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+