Porziņģim 16+12 divu pagarinājumu uzvarā pār pastarīti 0

Kristaps Porziņģis pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā guva 16 punktus un savāca 12 atlēkušās bumbas, bet viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” savā laukumā ar 119:113 (29:29, 23:18, 24:16, 20:33, 11:11, 12:6) otrajā pagarinājumā pieveica līgas pastarīti Filadelfijas “76ers”.
Pirms šī mača “Knicks” bija piedzīvojusi divus zaudējumus, bet “76ers” iepriekšējā duelī ar 114:89 pārspēja Portlendas “Trail Blazers”, pārtraucot trīs neveiksmju sēriju.
Šosezon abas komandas jau bija aizvadījušas divas savstarpējās spēles, kurās abās pārāki bija Ņujorkas basketbolisti.
Šajā spēlē Porziņģis laukumā pavadīja 34 minūtes un 16 sekundes, kā laikā realizēja piecus no septiņiem divpunktu metieniem un divus no četriem tālmetieniem. Tāpat viņam 12 atlēkušās bumbas, četras piespēles, viena pārtverta bumba, trīs bloķēti metieni, viena kļūda un viena piezīme.
Rezultatīvākais “Knicks” rindās bija Ārons Aflalo, kurš sameta 25 punktus, bet Ņujorkas komandas līderis Karmelo Entonijs, kurš potītes traumas dēļ izlaida divus iepriekšējos mačus, šajā duelī atzīmējās ar 19 punktiem.
Tikmēr “76ers” rindās rezultatīvākais bija pagājušā gada drafta trešais numurs Džahlils Okafors, kurš guva 20 punktus, bet Išmaels Smits izcēlās ar 16 punktiem un 16 rezultatīvām piespēlēm.
Kaut gan veiksmīgāks sākums šajā mačā padevās viesiem, tomēr pirmā puslaika beigās “Knicks” ieguva vadību, ko izdevās nosargāt līdz pamatlaika pēdējām minūtēm. Trīsarpus minūtes pirms finālsvilpes viesi pārņēma vadību, tomēr Entonijs trīs sekundes līdz finālsvilpei iemeta tālmetienu, panākot pagarinājumu. Tiesa, pamatlaika izskaņā Porziņģis guva pēdas savainojumu, kā dēļ laukumā vairs neatgriezās.
Pirmajā papildlaikā uzvarētājs netika noskaidrots un komandām bija jāaizvada vēl viens pagarinājums, kurā “Knicks” nodrošināja sev uzvaru ar 119:113.