Sports
Basketbols

Porziņģis: Paldies Janičenokam par lieliski garām aizmestu metienu 0

AFP/LETA

Pagaidām Eiropas čempionāta epizode! Latvijas un Belģijas (92:64) spēles pēdējās ceturtdaļas sākumā Kristaps Porziņģis pēc Kristapa Janičenoka netrāpīta tālmetiena devās pēc atlēkušās bumbas un no gaisa trieca bumbu gozā. Iespaidīgs “put back” danks, kādus līdz šim bijām redzēju;si tikai NBA apskatos. Tribīnes eksplodēja!

“Jā, tagad oficiāli gribu pateikt lielu lielu paldies Janičenokam par lieliski garām aizmestu metienu,” ar humora pieskaņu šo epizodi komentēja Kristaps Porziņģis.

Saistītie raksti

“Kopumā kā komanda nospēlējām labi. Protams, vienmēr ir lietas, kur pielikt. Piemēram, man bija astoņi garām aizmesti metieni. Arī aizsardzībā ir momenti, kad kaut kur pus sekundīti nokavē. Šodien centos spēlēt agresīvi. Pretī bija tāds nepatīkams aizsargs kā Ervēls, centos pret viņu spēlēt tikpat agresīvi. Izdevās viņu ātri izprovocēt uz trīs piezīmēm, tad arī komandai palika vieglāk spēlēt. Centos izkārtot metiena opcijas ne tikai sev, arī komandai. Tā jāturpina,” spēli komentēja Porziņģis.

Kristaps Porziņģis 28 minūšu laikā guva 27 punktus (divpunktu metieni 8/13, trīspunktu 0/3, sodi 11/12), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pa divām reizēm rezultatīvi piespēlēja un pārtvēra pretinieka piespēli.


LA.lv