Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
9. maijs, 2016
Drukāt

Premjers Eiropas dienā aicina lepoties ar sasniegumiem starptautiski

Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Eiropas dienai veltītas lielformāta fotogrāfiju izstādes atklāšanas pasākumā Liepu alejā pie Ministru kabineta.Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalās Eiropas dienai veltītas lielformāta fotogrāfiju izstādes atklāšanas pasākumā Liepu alejā pie Ministru kabineta.

Foto - LETA

Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem nevajadzētu būt tik pieticīgiem, bet gan lepoties ar Latvijā sasniegto arī starptautiski, šodien atklājot Eiropas dienai veltītu lielformāta fotogrāfiju izstādi, uzsvēra Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

“Mums ir tik daudz, ar ko lepoties,” uzsvēra Kučinskis. Vienlaikus viņš pauda prieku, ka jau tagad Latvijai ir lietas, ar ko iespējams lepoties starptautiskā līmenī, ar produkciju, kas ir inovatīva un reizē arī dod kopēju pienesumu Latvijas izaugsmei.

“Jo mēs būsim stiprāki, jo stiprāka būs Eiropa, nevis otrādi. Mums ir jābūt līderiem,” uzsvēra premjers.

Lielformāta fotogrāfiju izstādē, kas ir aplūkojama liepu alejā iepretim Ministru kabinetam, ir apskatāmas lietas, ar ko lepojas katrs ministrs, piemēram, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V) lepojas ar Irbenes radioastronomijas centru, labklājības ministrs Jānis Reirs (V) izcēlis bērnu biezenīšus “Rūdolfs”, kas ir bioloģiski un tīri.

Izstāde būs aplūkojama līdz 12.maijam.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (8)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+